Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Dostałem dwie panienki, chce z nich zrobić olej CBD nie palę marychy  ? .

Jest to moja pierwsza styczność wogóle z uprawą roślin. Miałem 3 kaktusy wszystkie 3 mi uschły ? 

Nie wiem co to za odmiana, nie wiem ile czasu już rosną ...

Dlatego proszę o info co z tym zrobić bo niechce by mi z tak dużych nic nie wyszło .

Stoją u mnie w pokoju po wielkim oknem dachowym, mają dużo światła, oczywiście nie jest to to co lampa 600W. 

Są już wysokie i zastanawiam się czy lepiej byłoby im zrobić  toping czy też nie ?  

Od dołu odciąłem dwa piętra. nie używam żadnych nawozów nic nic nic tylko stoją i podlewam.

Chciałem wiedzieć co z tego da się jeszcze zrobić? 

Dziekuje. 

 

IMG_20200704_193221.jpg

IMG_20200704_193234.jpg

IMG_20200704_193225.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@KnockRDT Ja bym je połamała, jeśli nie chcesz żeby były wielkie. A później lst, ale myślę ,że zaczną kwitnąć niedługo? 

Super cropping trening, poczytaj. Mogę ci pokazać jak to wygląda na moich krzakach na oucie.

I w sumie skąd wiesz, że to panienki?

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Farmerka  Dzięki za odpowiedz !

Quote

I w sumie skąd wiesz, że to panienki?

I w sumie wiem bo mi powiedziano a czy ta osoba sie zna czy nie to nie wiem. Ja w tych panienkach nie znam się za dużo ... ? 

Właśnie się dowiedziałem że to panienki dlatego że na pietrze jest 4 odnogi a nie jak u chłopców 2. 

I też że owoc da dopiero w pazdzierniku. Także nie wiem ....  ? śmieszy mnie to wszystko 

Edytowane przez KnockRDT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KnockRDT napisał:

@Farmerka  

Właśnie się dowiedziałem że to panienki dlatego że na pietrze jest 4 odnogi a nie jak u chłopców 2. 

Że co ? z taką wiedzą to możliwe że to konopie przemysłowe ?

71838392_pe-marihuany.jpg.4e783a385bd40854bb828523e5d9116a.jpg

675484521_pe-marihuany.jpg.ddfab8293fe7df1ef1b9bee7b96c933c.jpg

Twoja się raczej jeszcze nie okazała, nie widzę po zdjęciach które wstawiłes, musisz czekać. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, moment. Zatrzymamy ten pociąg... W temacie jest olejek CBD więc na taki olejek musiałbyś mieć odmianę CBD, a jeśli nie wiesz co to za krzaczory to wiesz... ?

Tylko ja na tym forum uprawiam CBD ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Farmerka 

Moja się jeszcze nie ukazała mimo takiej wielkości dlatego że taki ma charakter czy dlatego że coś jej brak ? :classic_biggrin:

@Bimbrownik  Dzięki za odpowiedz ,

Niby to odmiana do olejków CBD ale problem w tym że niemam 100% pewności, tak mi ta osoba powiedziała ... 

Ale czy tak pod olejek CBD mogę ją chodować pod oknem dachowym w sensie wyjdzie coś z tego w takich warunkach ? 

A tak a propos to bym nie pogardził zamianą na dobrze odchowane  krzaczki :yummy: 

Edytowane przez KnockRDT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@farmerka ?

Quote

Na wymianke nie licz, zobacz jak twoje krzaki wyglądają, nie obrażaj @Bimbrownik -a, taka propozycja ???

 Tylko pytam nie wiadamo może akurat by przygarnął , zapewne jest opiekuńczy co do panienek i po nicku widać że ma je czym poczęstować  :classic_biggrin:

Dobrze tak więc  czekam na okazanie się płci 

Edytowane przez KnockRDT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka czyli super cropping  takie zgięcie tak by sie nię złamała tylko tak nadłamać tak ? 

Jak je najlepiej nadłamać tak mniej wiecej na środku bardziej od góry 3/4 wysokości ?  

łamać w strone do słońca czy odwrotnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@KnockRDT ja bym złamała na wysokości 1 lub 2, ale raczej na 2, tylko nie złamać jak drzewko, że ci zostanie w ręce ? musisz pierw ją ,  dobra nie wiem jakiego słowa użyć, sorry, pokaże Ci ? w która stronę chcesz ją złam, ona i tak się do słońca odwróci. 

Dobra, znalazłam słowo, chodziło mi o ściskanie łodygi. 

"Super Cropping za pomocą ściskania ( szczypania ) łodygi dookoła. Złap łodygę dwoma palcami i zduś łodyge "

Tak to później wygląda. Jak się ogarnie.

20200705_144516.jpg

20200705_144524.jpg

Tutaj są te wysokości na których bym złamała.

20200705_144208.jpg

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, pierwszy raz w życiu będę dusił panienkę także ścisnąć mam tak na 1 lub 2 pietrze zrobiłem lepsze zdj 

WhatsApp Image 2020-07-05 at 15.21.51 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-07-05 at 15.21.51.jpeg

WhatsApp Image 2020-07-05 at 15.21.52.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KnockRDT No zależy czy chcesz żeby była duża czy ja zmniejszyć trochę, ona się podniesie po tym złamaniu ale wtedy możesz lst jeszcze zrobić, na takiej dużej roślinie to słabo. 

Możesz, wyżej, a możesz niżej, w sumie sam zdecyduj. 

20200705_145949.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Tzn najlepiej jakby była mniejsza i w boki się rozrastała.

    Lst mógłbym jeszcze i nawet teraz bo w miarę gibka jest, chociaż wolę je szczypnąć tak dla większego doświadczenia z tymi panienkami :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...