Skocz do zawartości
Karthez

Czy ten LED będzie git do growboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@EbeEbe no w sumie z tą energią nie pomyślałam, twoja racja, ale czy gorszy plon by zebrał? Mogłabym się kłócić. Jednak cenowo mogłoby się bardziej opłacać z ledem, który zaproponowałes. 

@Bimbrownik €80 ? Wtf ? 

Dodam tylko, że bardzo brzydkie te ledy ?

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka oj mam farmera ale miałem już krzaki w szafie i robiłem outdoor i potrzebowałem coś do sadzonek. Kupiłem 3x 15W lampy LED 6500k z marketu po 4€  i 2tyg dały radę ? na relacji z out pierwsze zdjęcie to te rośliny

Tak na przyszłość to mam 60x60x200 i chcę chce jeszcze jeden namiot 70x140x200 lub 80x150x200 i CHYBA 2x SF1000 tam wleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Farmerka napisał:

Jaki masz fundusz? Mniej jak 500zl? Ja już bym brała cfl, albo nazbierala hajsu na naprawdę dobrego leda, ale rozumiem, że możesz nie mieć, więc cfl 150w? @Karthez

@EbeEbe ni chuja jak najtaniej chce ;v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bimbrownik ja też chce właśnie dokupić jeszcze jeden namiot. Ten największy niech sobie koleżanka bierze, ja wezmę ten 60x60x200 do bonsai I jeszcze jeden dokupie na kolejne 2 sadzonki żebym mogła lining robić i później scrog. Ale też chce tylko namiot w którym dam Sf1000. 

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka fajne te panele są. Chcę 1m2 i myślę, że prostokątny lepiej jest oświetlić. Poradziłem się oświetleniowca i jak nie kupię namiotu 70x140 (bo tylko Spider Farmer taki ma) to kupię 80x150 i też będzie dobrze

No i moją szafę 60x60 też zmienię na namiot 60x60 jak będę się przeprowadzał także będą 2 namioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo 
Growbox - 200zł
LED - ~150zł
Filtr Węglowy ~170zł
=  520zł no to tak trochę się uzbierało. ale jest outdoor więc nie boli ? 
a resztę nie liczę bo to już pierdoły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...