Skocz do zawartości
Karthez

Czy ten LED będzie git do growboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Szym napisał:

@Karthez nie ma tam zbytnio informacji o tej lampie i jakaś tania więc jedna z gorszych paneli

@Szym  no tak mam mały budżet i myślałem o ledach ale jak polecane są jakieś ledy za ok. mini 500zł to chyba pójdę w cflki, 125/150w cflka będzie git?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35W, styknie to jest led, co innego jakbyś miał np cfl to wiadomo musiałbyś mieć to 100-150 

Jeśli się boisz że ci nie styknie A masz fundusz to weź ten 

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-60w  ale jest sporo droższy A ten 35w też styknie i będziesz miał dobry plon

Zapytaj @Tester lub @CheMsKuN lub @Bimbrownik lub @Farmerka lub @fxxx1337 xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EbeEbe napisał:

35W, styknie to jest led, co innego jakbyś miał np cfl to wiadomo musiałbyś mieć to 100-150 

Jeśli się boisz że ci nie styknie A masz fundusz to weź ten 

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-60w  ale jest sporo droższy A ten 35w też styknie i będziesz miał dobry plon

Zapytaj @Tester lub @CheMsKuN lub @Bimbrownik lub @Farmerka lub @fxxx1337 xd

@EbeEbe ok dzięki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę. Co tu uzasadniać ? Panel led od chinoli za 112 ? Wszystko w niskiej cenie z wysyłka z Chin jest obarczone dużym ryzykiem chujowego sprzętu, chyba nie powiesz mi że jak widzisz napis made in china to myślisz luksus 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EbeEbe nie nie, napisałeś że jak wysyłka z Chin to się nie nadaje

Godzinę temu, EbeEbe napisał:

chyba nie powiesz mi że jak widzisz napis made in china to myślisz luksus

Mój Spider Farmer jest Made in China i jest luksus

Chiński No Name  to wiadomo ale jak coś jest produkowane lub wysyłane z Chin nie znaczy że jest lipne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, EbeEbe napisał:

Do  Twojego boxa ten panel będzie zajebisty w stosunku do ceny, zaufaj mi A nie pożałujesz 

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w @Karthez

Do boxa o pow. 0,16m2 według kalkulatora potrzeba 8.000lm

Z opisu tego panela wychodzi 35Wx 155lm = 5.425lm czyli za mało. Jeżeli się mylę, popraw mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem mega znawcą ale myślę że na taki box na veg potrzebujesz min 50W a na flo dobrze by było mieć 70W oczywiście w led, jeśli zdecydujesz się na CFL pomyśl o tym ze wiecej mocy jet równe wiecej ciepła i bedziesz musiał mieć solidniejszą wentylację, może dobrą opcją jest szukac dobry led w używce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...