Skocz do zawartości
mirecki

Hulkberry auto, Green Crack, LSD, Jamaica Dream

Rekomendowane odpowiedzi

@Legalize@LLBanditos wiesz, będę za kilka dni to wrzucę fotkę, niemniej jednak jak byłem to wygląda to wszystko bardzo obiecująco. Zamówię sobie środek na pleśń i może jakiegoś dodatkowego bostera albo podleje jeszcze dobrze pk + boster hesi i czekamy na topy. Nastawiam się powolutku gdzieś za ok miesiąc kose robić, jeśli pogoda się nie zmieni to wszystkim elegancko wszystko dojdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamaica (która idzie w sumie najwolniej) 

IMG_20200920_170138.jpg

IMG_20200920_170154.jpg

Green crack, tutaj na oko max 2 tygodnie i kosa. Zastosowałem tutaj super cropping na kilku łodygach i zobaczymy co z tego będzie. Wziąłem sampelka na próbę. 

IMG_20200920_170932.jpg

IMG_20200920_170937.jpg

LSD, tutaj to 3 może 4 tygodnie jeszcze. Jest szybsza niż Jamaica więc podejrzewam że dojdzie z tydzień szybciej 

IMG_20200920_171012.jpg

IMG_20200920_171028.jpg

Dostały dzisiaj papu po ok 2l na krzaka. W bańce 6l dostały ok 5 kropel super vit, hesi bloom, boster, cal mag + pk. 

Zamawiam jeszcze dzisiaj canna cure bo ma się zepsuć pogoda pod koniec tygodnia więc wolę się zabezpieczyć. Ogólnie na żadnym krzaku nie zobaczyłem oznaków pleśni czy chociażby niedoborów. Green Crack wysysa już wszystkie soki z liści. Za kilka dni dam znać jak wszedł sampelek z greena a za chwilę sprawdzę trichomy. Pozdro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Crack - kosa 

Trichomy mleczne, chciałem jeszcze z tydzień potrzymać ale bałem się plechy. Nie ważyłem mokrego więc zbytnio raportu nie zdam co do masy. W tym tempie to myślę że za 1,5 tygodnia powinny być już suche więc dam znać ?. Jak myślicie, jeśli wiatrak dmucha mi na te największe topy to raczej plecha nie wejdzie prawda? Temperatura ok 23 stopnie 

IMG_20200926_142920.jpg

IMG_20200926_142931.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...