Skocz do zawartości
Tester

Wasze rekordy z 1 rośliny w uprawie indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli @WBB Ja mam polinator. W jakim celu chcecie go używać? Można przetoczyć przez niego kiepski materiał i będzie zajebiście wyglądał ale gorzej z klepaniem bo wypada dużo kifu z niego. A dobrego fajnego materiału uważam że nie ma co pchać bo jeśli wypadnie ten kif to z automatu temat staje się słabszy. Zaraz znajdę video na YT to sobie zobaczycie jak to się robi mniej więcej 

 

https://m.youtube.com/watch?v=XmYtwfgbzF4&t=8s

Edytowane przez swistbuds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @Boczelli Ja akurat odkupiłem od znajomego. Mój jest mały na 20g około. Myślę że sam możesz sobie to zrobić . W tym bębnie musi być coś co będzie mieszało i ogólnie to ma się tam turglac tzn na najmniejszych obrotach 3-5min i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mam bardzo podobny tylko że pudełko przezroczyste mam. Mój bęben ma 150mikronow. Za każdym razem efekt taki sam zbite kulki. Wszystko fajnie ale to tylko taki efekt wow. Mam ten polinator dobre 3lata i pamiętam jak zrobiłem to pierwszy raz i odrazu pokazałem dla wszystkich moich ziomków jak to działa żeby nie dali się w huja zrobić i gówna nie brali...

@Boczelli Sorry mam 180micronow. Dawno tego nie używałem i zapomniałem po prostu.

IMG20241021201935.jpg

@swistbuds

IMG20241021201841.jpg

IMG20241021201825.jpg

IMG20241021201903.jpg

Jak topy są luzne będziesz miał odpadu trochę no i kifu też się zbierze . To można samemu ogarnąc nie trzeba kupować. 

Edytowane przez swistbuds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Jest luzem. Jak turglam na najniższych obrotach to przez ten plastik się tak jakby mieszają i turglaja się w środku. Nic skomplikowanego tam nie ma. Widziałem w tych większych wersjach sa po takie trzy w środku i są przytwierdzone. Ale efekt zawsze jest ten sam i nie trzeba wydawać kupy kasy na jakiś zajebisty.

 

Aktualnie jestem pusty. Kosa przewidywana na święta . W namiocie mam same hybrydy z przewagą indici. Jeśli któraś trafi się luźna pokaże Ci ten efekt przed i po przetoczeniu. 

Edytowane przez swistbuds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...