Skocz do zawartości
Dejvsky

10x AF od RQS 2x Marshydro 250 rady , komentarze,opinie mile widzane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Krotko ,zwięźle i na temat

ziarna : RQS , Auto

royal jack , quick one , royal gorilla , royal haze , bubble kush , purple queen 

doniczki : smartpot materialowe i zwykle plastikowe z dziurami 8x 7l , 1x 11 , 1x15 

ziemia : plagron growmix , na 1 wsadzilem keramzyt na wierz ( ale to chyba byl blad)

nawozy (wszystko plagron): pierwsze podlanie sama woda , potem power roots ,terra grow . Jak gleba sucha 3-4 cm podleam ok 300ml

flo: terra bloom , Green sensation 

lampa: 2x marshydro sp250  ok. 45cm od krzaka,swiatlo świeci 20/4. 

Sciany : 140x130x210 ,mylar 

Ventylacja: 1 x mieszalny ( zwykly wiatrak biurkowy) , wyciagajacy Soler & Palau TD-160/100N , 180m3/h z filtrem weglowym 250 m3/h.

Temperatura : 23 - 31 zalezy jak na zewnątrz 

Wilgotność: 50-60%

Ph nawozow : ogolnie to wlewam wode z kranu do wiadra i rozrabiam z plagronami , i tak stoi 10l poki sie nie skonczy , ph zbijam ph minus od plagrona ale phmetr jeden z tanszych , srednio 6.5 -7.

To chyba wszystko , mam pare pytan do growerow.

Pierwsze 3 tyg growboxa zrobilem na niskim (1m wysokosxi)poddaszu , ale byly straszne problemy z temperatura , i bylo bardzo sucho , teraz maja nowe miejsce od tygodnia , jak bardzo to sie moze na nich odbic ?

Royal haze maja 5 tyg a sa mniejsze od niektorych co maja 2 tyg , a juz kwitna  . 

Dolne liscia , zolkna I usychaja , przenawozenie ? Wogle wydajs mi sie ze wszystkie sa jakies karlowate , jak patrze na inne fotorelacje.

Wrzucic tam siatke I je przyoinac , czy pojedynczo LST? 

Macid jakie doswiadczenie z tymi automatami ? Moje oczekiwania to 25-50 g suszu z krzaka , jak oceniacie szanse ?

Jest jakas opcja zeby zainstalowac jakis czujnik temperatury zeby regulowal obroty wiatraka ? 

Taki filtr podola na 10-12 krzakow czy zamawiac drugi , zalezy mi na dyskrecji.

Z czego mozna wycisnac wiekszy plon waszym zdaniem z AF czy normalnych feminizowanych , waszym zdaniem? 

To moja 3 growbox w zyciu , dopiero nabieram wprawy , ale bede wdzięczny za wszystkie rady , uwagi i instrukcje. Postaram sie robic update co tydzien , zobaczymy co z tego bedzie. Pozdro

20200619_201006.jpg

20200619_201105.jpg

20200619_201058.jpg

20200619_201053.jpg

20200619_201004.jpg

20200619_201006.jpg

20200619_201010.jpg

20200619_201016.jpg

20200619_201022.jpg

20200619_201039.jpg

received_548642912438702.jpeg

received_542876986590522.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dejvsky

Godzinę temu, Dejvsky napisał:

Pierwsze 3 tyg growboxa zrobilem na niskim (1m wysokosxi)poddaszu , ale byly straszne problemy z temperatura , i bylo bardzo sucho , teraz maja nowe miejsce od tygodnia , jak bardzo to sie moze na nich odbic ?

coś tam mogło się odbić 

 

Godzinę temu, Dejvsky napisał:

Dolne liscia , zolkna I usychaja , przenawozenie ? Wogle wydajs mi sie ze wszystkie sa jakies karlowate , jak patrze na inne fotorelacje.

liście usychają to naturalny proces, jak na starcie nie zapewniłeś im odpowiednich warunków to się odbija to na plonie w przypadku automatów, bo to nie fotoperiodyczne odmianki

Godzinę temu, Dejvsky napisał:

Wrzucic tam siatke I je przyoinac , czy pojedynczo LST? 

nie ma już sensu 

 

Godzinę temu, Dejvsky napisał:

Macid jakie doswiadczenie z tymi automatami ? Moje oczekiwania to 25-50 g suszu z krzaka , jak oceniacie szanse ?

25g jak byś miał to by był dobry wynik ale może być ciężko 

Godzinę temu, Dejvsky napisał:

Jest jakas opcja zeby zainstalowac jakis czujnik temperatury zeby regulowal obroty wiatraka ? 

tak 

 

Godzinę temu, Dejvsky napisał:

Taki filtr podola na 10-12 krzakow czy zamawiac drugi , zalezy mi na dyskrecji.

powinien zdać egzamin

Godzinę temu, Dejvsky napisał:

Z czego mozna wycisnac wiekszy plon waszym zdaniem z AF czy normalnych feminizowanych , waszym zdaniem? 

przy normalnych możesz kontrolować ich wielkość a automaty zakwitają bez względu na długość naświetlania więc z normalnych możesz więcej wycisnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Farmerka napisał:

@Dejvsky trening? nawozy? ? 

Mam wszystko od plagrona , lst ma prawie kazdy co ciezko jest przebic bariere 30g z jednego , myslisz ze moge wsadzic tam jednego krzaka normalnego feminizowanego , zeby mial we 20/4 , z automatami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dejvsky jakie masz światło? Możesz co chcesz. Zmień oświetlenie na 18/6 i wsadzaj, ( szczerze to nie spotkałam się żeby ktoś miał sezony na 20/4 ) tylko musisz pamiętać że tego sezona przelaczysz na kwitnienie dopiero jak ci auto dojdzie. 

Automaty łatwo zepsuć, jak na początku zepsułes to później masz słaby plon, naprawdę musisz mieć trochę więcej doświadczenia z nimi, albo duże szczęście żeby mieć duży plon z auto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...