Skocz do zawartości
13crew

LED jak wybrać dobrze

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew  Jak napiszesz po ludzku o jaka kakretnie pow.  sie rozchodzi to cos pomyslimy.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, CheMsKuN napisał:

@13crew  Jak napiszesz po ludzku o jaka kakretnie pow.  sie rozchodzi to cos pomyslimy.

Wysokość 130 

Szerokość  70 na 35  ale  chciałbym  żeby w razie( W) można. Było  to użyć w ciut większym boksie     naprzyklad 2m wysokość   szerokość 90na 90 lub teraz kupić jeden panel a potem przy tej opcji większego  dokupić 2 taki sam.  Narazie szukam  światła fo tej szafy. 

IMG_20200605_202104.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 na 35 z dupy wymiar, cierko cos dobrac, mam teraz gosci, puzniej cos wykompinuje.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew  Dobra. Pomysl nad zakupem dwoch takich paneli.

https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-60w

Bedziesz mogl je wykorzystac w tym grow, i puzniej na pow. do 0.36m2.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Teraz to juz nie ma sensu, fotorelka od momentu zaawansowanego flo mija sie z celem ? Ale wiesz co moze  kolejne grow. Mam w planie posadzic tam kilka ciekawych odmian, miedzy innymi Narko Polo, moze juz o nich slyszales, polska produkcja, hybryda feminizowana.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik No jest lekkie zazdro. ze masz taka mozliwosc, ja musze zamawiac  z zagranicy, Zazwyczaj zamawiam z Hiszpani, ale ostatnie zamowienie poszlo na PL, no i musze przyznac ze bylem pozytywnie zaskoczony. Nawet udalo mi sie ugadac z typem zeby nasiona wyslal nie przez sklep tylko nieoficjalnie (tak jak ja bym Tobie zaplacil przez paypal jako osobie prywatnej, a Ty mi wysylasz pestki) i jeszcze sprowadzil mi pestki  ktorych generalnie wcale nie mial w asortymencie. Moge kupic nasiona bezposrednio ze sklepu w holandi, ale tam maja tylko standard, egzotykow tam nie kupisz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN to fakt.

U mnie sklep ma swoich 2 dystrybutorów u u nich zamawia, a oni od producentów. Dzięki nim mam nasiona których w katalogu jeszcze nie ma (może już są)  ale na wiosnę były w przedsprzedaży. Ale czy Tropicana Poison jest takim egzotykiem to nie wiem, na pewno ładnie wygląda na zdjęciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, CheMsKuN napisał:

@13crew  Nie wiem za co ten kciuk w dol, ale ok przjolem na klate.

Chce dobry panel. W rozsądnej cenie a to  to raczej Shit 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik no ciekawe właśnie. Z tą ceną mi umknęło, faktycznie napisane. Ale na mój chłopski rozum ładowanie panelu za 3k do szafki "do oglądania" mija się z celem. Z drugiej strony, kto mu zabroni, ale ja bym nie skreślał uwag gościa, który akurat o ledach pojęcie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...