Skocz do zawartości
LubiePolatac

Zaczynam się w tym wszystkim gubić

Rekomendowane odpowiedzi

Zero pojęcia o czymkolwiek ale kupie sobie sprzęt i będę uprawiać MJ i będzie fajnie a później ratunku, pomocy mam dwie lewe ręce i nie wiem dlaczego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LubiePolatac to nie podlewaj, poczekaj dwa dni i sprawdź doniczke, nie lej aż będzie wyciekac. Ja bym dawała 1l - 1.5l co dwa dni jakoś. Zależy jak doniczka ciężka.  A jak chodzi o przelaczenie na kwitnienie, to jak ci pasuje wielkość to przelaczaj, teraz to Ty decydujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf sluchaj ..Ty potrafisz czytac ze zrozumieniem ?  Widziales w jakiej czesci forum ja postawilem temat ? Tj raz ..a dwa nikt Cie tu nie prosil ..@fxxx1337 ciebie tez nie   ...takze was tez zapraszam w.ypierdalac . Piona ..

 

 

 

 

 

@Farmerka nom ok .. zobaczymy za dwa dni .. jeszcze jedno .. wiatrak moze miec z tym cos wspolnego ? Tzn .. czy to ile czasu pracuje moze miec wplyw na ta rosline ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf to ze nie uzywam polskich znakow i znakow interpunkcyjnych nie swiadczy o tym ze jestem idiota ..zwyczajnie mam klawiature z jezykiem de .. jakbys byl blizej to bym sie tu teraz nie pocil z tym drukowaniem ...zreszta chu.j w to masz racje jestem idiota . Idz powbijaj komus na interii .. zapraszam w.ypierdalac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LubiePolatac Jakim kurwa żartem? Chciałem ci oszczędzić wczoraj.. ty nie zrozumiałeś żadnego z moich wpisów wiec po prostu lepiej się już nie wypowiadaj. Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie czy było lepiej dziewczyną po podlewaniu czy nie... tak samo nikt nie przyczepił się o twoja interpunkcje, swój brak czytania ze zrozumieniem tez będziesz tłumaczył klawiatura de?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, LubiePolatac napisał:

@fxxx1337 ziomek sie nie zapyytal tylko o odmiane ..ziomek wyjechal z ch.ujowym zartem . Ale jest ok ..mniejsza z tym ?

Wyjmij kija z żopu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf  bez sensu sie z Toba tu spierac ..wbijac tez Ci wiecej nie bede .. poprostu wez dogladaj swoich "pomidorow" ..nie czytaj / nie ogladaj tego co wstawiam i po temacie ? a jak dalej chce drazyc ..to dawaj na priv ..moze uda sie gdzies spotkac i wyjasnic ? Obojetne..wczoraj napisalem wyraznie  ze zapominam o sprawie itp .. Ty chcesz dalej w to brnac i robic niepotrzebne widowisko takze jak wyzej napisalem ..priv ..kontakt .. gdzies mozemy sie trafic i na tym.koniec . Siema 

@Aron ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...