Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziewuszki wykiełkowały 23,01,2020 ,5tyg wega karmione co2 temperatura  oscyluje koło 30C  donice 20l+20l zbiornik na wode pod donicą ziemia własna mieszanka ziemi do kwiatów z perlitem  piach  włukno kokosowe   światlo 2xhps250  nawozy hesi bloom complex podlewam codziennie albo co dwadni cały czas z nawozem ph wody reguluje nawuz

20200602_060305.jpg

20200602_060156.jpg

20200602_060218.jpg

jak  myślicie kiedy kosa jest 139dzień od wykiełkowania pomału kończy  mi sie cierpliwość

Edytowane przez Farben2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tester napisał:

@Farben2 no już końcówka, ładna ściana topów !!!

Dzięki, a musze sie pszyznać że trening był spartolony to mój  pierwszy wertikal   niewiedziałem jaknto sie trenuje w konsekfencji  połowe topów musoałem ściąć  3tyg po zaczęciu kwitniencia bo za ciasno miały . Następny wertikal będzie kozacki, mam taką nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Woooow, jak miło się patrzy! Wertykalna uprawa jest mega. Nie wiedziałam, że można tak zrobić! Kozak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka to zwykła coldtuba na jedną żarówme ja ją nieco zmodyfikowałem teraz jest na dwie żarówy ale nie  jest optymalnie gdyż druga żaruwa jest nieco zasłonięta plastikiem.ale obleci

Dobra twardziele  panny skosiłem jestem zadowolony z plonu tera tlko miesiąc poczekam na wysuszenie i daje info ile wyszło suchego .Takie topórki wyszły  powiedział  bym że srednio  wyszły ,pszez mój brak doświadczenia

20200611_152511.jpg

20200611_152532.jpg

20200611_152548.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farben2  najlatwiej i najpewniej jest sprywdzic kolor trichomow, a patrzac na zdjecia to poczekal bym jeszcze tydzien i wtedy bym kosil.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle pozostało po niegdyś dumnie rosnących amnesiach

20200611_152414.jpg

20200611_152426.jpg

20200611_152451.jpg

Korzenie w połowie  stały w nienapowietszonej i śmierdzącej wodzie wodzie lecz nie zaszkodziło ro rośliną,powiem więcej rośliny wyglądały na  zdrowe i zadowolone , kożenie miały jeszcze miejsce na rozrastanie się 

20200611_153536.jpg

20200611_153345.jpg

@CheMsKuN qrła szkoda że nienapisałeś mi tego wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...