Skocz do zawartości
SicWolf

Najmniej cuchnące odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Pytanko jak w tytule, szukam odmian, które nie zdradzą tego co rośnie w moim ogrodzie. Kiedyś posadziłem ak47 (jakieś 6-7 lat temu) i były pytania typu „co tak śmierdzi?” 
 

@edit

dodam jeszcze, ze mam auto white widow od pan pestka crew, leci 40+/- dzień i narazie zapach jest znikomy ale to dopiero początek kwitnienia a i strategia była taka, ze im mniejszą donice będę miał tym mniejsze plony a co za tym idzie zapach tez ?  dzis zauważyłem, ze korzenie wyszły przez otwory i wrosły w glebę wiec szkoda mi ją teraz stresować. 

Edytowane przez SicWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ogród to dla zamaskowania zapachu możesz posadzić:

-tytoń ozdobny,

-geranium,

-maciejkę.

Odpowiadając na Twoje pytanie, to Low Ryder 2 mało czuć.

A tak poza tym, to polecali mi C99 i Bubblegummer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do chłopaków z Pan Pestka Crew i zapewniali mnie, ze ich ak47 nie cuchnie tak jak moja poprzedniczka, myśle, ze zamówię i sprawdzę ? W ogóle mam plan B, jeśli stwierdzę, ze zapach jest zbyt intensywny to donice lecą do altany i tam sobie dojdą, myślicie, ze nagłe ograniczenie światła sprawi, ze się wyciągną jak to się dzieje na wegu i uprawie parapetowej? 

Ps 
Zachęcam wszystkich do wypowiedzenia się w tym wątku, napewno wielu osobą przydadzą się takie informacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf mogą trochę się wyciągnąć ale mniej niż na wegu za to kwiaty będą luźne, rzadkie, lekkie i słabe.

Wiele razy słyszałem że AK47 czuć i to bardzo intensywnie, nie wiem, mam kilka ale nie chce mi się ich sadzić. Nie wiem czemu ich akurat miało by nie czuć. Chyba że dla im chodziło o smród jako nieprzyjemny zapach, a to już rzecz indywidualna co komu śmierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik wydaje mi się, ze dla growerów każdy zapach swojego krzaczka jest piękny lecz nie zawsze bezpieczny ? Nie znam się na modyfikowaniu genetycznie roślin/nasion ale czy podczas tego procesu nie można wpłynąć właśnie na zapach? Ale to chyba byłoby zbyt piękne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz wpłynąć na zapach rośliny? Możesz go zamaskować albo zniwelować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...