Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,Problem tkwi w pękniętej/nadłamanej Łodydze...Łodyga pękła mi podczas LST,pękła mi ona w miejscu rozdwojenia gałęzi (wcześniej był tam wykonywany topping)po tym pęknięciu szczyty dalej stały same zawinełem to sznurkiem a późnej obkleiłem dookoła taśma żeby się stykały...czy jest szansa że się zrośnie?... pęknięcie mniej więcej wygląda tak jak ta narysowana kreską...sory nie mam jak inaczej pokazać bo nie zabrałem tel na spot... dzięki za odpowiedzi 

IMG_20200604_010116.jpg

Edytowane przez Eloeloelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ja złamałem swoją przy LST prawie na całej grubości. Zrosła się bez większego kombinowania. Zetknąłem dwie powierzchnie i podparłem drucikiem od LST i wyrosła roślinka (większa od drugiej, której nie złamałem ? ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Eloeloelo napisał:

Siema,Problem tkwi w pękniętej/nadłamanej Łodydze...Łodyga pękła mi podczas LST,pękła mi ona w miejscu rozdwojenia gałęzi (wcześniej był tam wykonywany topping)po tym pęknięciu szczyty dalej stały same zawinełem to sznurkiem a późnej obkleiłem dookoła taśma żeby się stykały...czy jest szansa że się zrośnie?

 

Dzięki trochę panika że mnie zeszła ? wieczorem pójdę na spota zobaczymy jak się trzyma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...