Skocz do zawartości
Inny91

Problem czy też nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam growerów, 

Moje 3 roślinki są już w fazie flo i na jednej z nich wystąpił problem tzn. Liście dziwnie wywijają się w boki i lekko usychają na końcówkach. Jest się czym martwić? Może jakiś niedobór? Dodam że miałem ogromny problem z wilgotnością w piwnicy i po jakimś czasie jak zauważylem ze dostały stagnacji przenioslem je na poddasze i odżyły. Pozdrawiam.? 

PS. Jeżeli zły dział proszę dajcie znać gdzie to wkleić. 

IMG_20200602_203215.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester mówisz że to nadmiar? To jest critical kush, mam też 2x bubba kush I w sumie kolorystyka liści się różni. Albo w sumie różniła wyglądają teraz tak. 

IMG_20200602_201323.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester OK jak długo podawać sama wodę? Jakieś rady? Np 2, 3 razy czy do momentu aż liście wyjaśnieja? Podaje już "BUDDY" też nie dawać? Ogólnie czytałem że jak rosną na cana coco to odżywki co podlanie bo ziemia jest pusta w składniki. 

Edytowane przez Inny91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester OK dzieki a co z tym vita link buddy? Zaprzestać czy nie? Ogólnie to dobre dla topów więc nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik dzisiaj jedna będzie gotowa do podlania poleci sama woda. Jakieś zastrzeżenia co do ph? Ciągle 6 I'm podaje. Mam nadzieję że nie wpłynie to na rozwój kwiatków, zawsze coś, myślałem że jest to prostsze ale dla nowicjusza jak ja to ogrom wiedzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Inny91 w ziemi 6-7 pH, ja w okolicach 7 leję. Kropelkowe testy.

To nie jest trudne jak się poczyta i pomyśli, a jak ktoś jeszcze doradzi to bajka. Według mnie dużo komplikują ludzie sami sobie i ci, którzy dają jakieś porady z czapy. Najlepiej przeczytać kilka UDANYCH fotorelacji, zebrać to do kupy i dostosować pod siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...