Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam i proszę o cierpliwość, od jakiegoś czasu bardzo dużo czytam i postanowiłem spróbować. Ale mam kilka wątpliwości. 

1. Czy naprawdę tak łatwo jest uszkodzić ziarenko? 

2. Czym naturalnym można przygotować podłoże?(czytałem o warzywach owocach, pokrzywie a nawet mokrych gazetach) 

3. Czy od razu po wykielkowaniu można wrzucić do gleby czy lepiej przetrzymac trochę w domu? 

4. Jakie macie doświadczenie z wrzuceniem ziarenka do gleby bez kielkowania? 

5. Czy moglibyście nakierowac mnie na wybór rośliny jeżeli zależy mi na mocnej roślinie a niekoniecznie na wielkości plonów. Oczywiście mówię o automacie najlepiej do metra wysokości może trochę powyżej. 

 

Z góry dziękuję za pomoc, czytałem odpowiedzi na te pytania na różnych stronach i tutaj chciałem potwierdzic swoje wnioski bo nie ukrywam że stresuje mnie samo wykielkowanie ziarenka z resztą myślę że sobie poradzę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak dotkniesz za mocno kiełek to się uszkodzi.

2. Obornik

3. Przetrzymać w domu

4. Dłużej będzie kiełkowac i jest szansa ze nie wykiełkuje

5. Taka z dużą ilością THC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze mam jedno pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. 

Planuje posadzic ją za około 2 tygodnie zależnie od pogody i czym do tego czasu mogę przygotować glebę? Czyli mam na myśli co wrzucić do przekopanej gleby żeby ładnie sfermentowalo. Planowałem wkopac różne obierki skorupki pokrzywy pod planowanym miejscem 

Będę hodowal je w ogródku w bliskiej odległości pokrzyw, ziemia jest dobrej jakości i nasłonecznienie będzie mniej więcej od 8/9 do późnego wieczora. 

W tym roku pierwszy raz zająłem się hodowlą roślinek więc nie mam żadnego doświadczenia, oczywiście mówię o roślinach typu warzywa i owoce.

Dzięki za porady 

Edytowane przez Speed21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Speed21 blue dream z tego sklepu miałem. Szybko kwitnie, problemów żadnych, mocno oszroniona. Co do plonu to nie powiem, bo zrobiłem sporo błędów na początku ale i tak byłem zadowolony. Jacka herera nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już wiem, tak właśnie zrobię że zamówię kilka roślin. Dzięki wielkie i dobrych planów! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...