Skocz do zawartości
Roki blue

Czy mogę ściąć roślinkę na dwa razy?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka?!

Czy mogę ściąć roślinkę na dwa razy?

Lubię gdy roślinka daje efekt energetyczny (ścinam gdy są przezroczysto - mleczne lub mleczne trichomy) i czy mogę ściąć za pierwszym razem od szczytu do połowy, poczekać trochę i ściąć ją całą?

Czy jest wogóle sens tego i czy takie coś nie zaburzyło lub nie zachamowało by roślinki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam odpowiedzi, ale z chęcią też się dowiem ? Czy ścięcie przy przeźroczysto mętnych trichomach i zachowanie reszty, żeby sobie dojrzewała np do mleczno bursztynowych ma szansę powodzenia? W sumie mam dwie roślinki więc mogę tak i tak, ale sam temat mnie ciekawi.

Ludziska pisali tutaj o próbowaniu sampelków więc jak rozumiem można sobie coś tam przyciąć dla sprawdzenia, ale czy ciąć przez topa czy cały top to już inne pytanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak możesz ściąć dół i górę zostawić bądż na odwrót 

zależy ile masz odgałęzień ,jak główny top jest jebitny ,soczysty a poboczne mniejsze to tni główny a tamte niech sobie dojdą 

chyba ze topowałeś / fimowałem do scrog'a SOG'a to raczej sensu nie ma jak masz wszystko takiesame 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...