Jump to content
Dextroza

Co to jest czy można tym podlać ?

Recommended Posts

@Tester troche chyba pozno ale ja w holandi tu inaczej pogoda jak sprawdzalem to do pazdziernika spoko pogoda ma być a  to sa 8 tygodniowe to na dworze z 10 tyg pisalo moze coś z tego bedzie 

received_895449314273867.jpeg

received_366405057681894.jpeg

@Dextroza sam robię druga turę auto w tym roku , na początku lipca,moje mają już 27 dni A pierwsza tura za 2tyg ścina.

Zainwestuj potem na flo w coś na pleśń typu polyversum wp organiczny nie polecam chemi.

Pozdro !😵💨

@Dextroza A dobrze niech rozwija system korzeniowy możesz mu zapodać ukorzeniaczem napewno się ucieszy 😁

Posted (edited)

@Dextroza nie wiem nigdy nie próbowałem jedynie z czym mi się kojarzy cynamon to do oprysku dolistnego.

Wszystkie domowe sposoby mało kosztują a zawsze coś dają, więc próbuj jak chcesz chociaż wydaje mi się że ukorzeniacz w zwykłym ogrodniczym będzie razem z witaminami, a jego koszt to zaledwie parę zł.

Więc czy jest sens? Odpowiedz sobie sam.

Osobiście stosuje canna rhizotonic.

Edited by GreenKush

@Dextroza w necie zobacz tabelę ph ,tam masz większość mineralnych wód szukaj 5.5-6.5(6.8 też się sprawdza) nie ma sposobu na podlewanie ja podlewam kranówką odstaną ,tylko ja mam filtry I zmiekczacze wody A po dodaniu nawozów zawsze wyjdzie inne ph.

Kiedyś podlałem gazowaną I też nic się nie stało to nie ma różnicy więcej CO 2 😁

Także ziomal próbuj!

@GreenKush to zdjecie nie mojej roslinki ale tez takie muszki mam duzo ich nie jest dwie były ale pod liście sie wjebała dmuchłem I uciekły ale pewnie wróca co mam zrobić zeby wrazie co usunac najlepiej domowym sposobem?

maczlik-szklarniowy.jpg

Pozostaje ci tylko oprysk,na domowe sposoby nie dam ci gwarancji ,że zadziałają.

Kup w ogrodniczym coś na to I nie żałuj pieniędzy koszt to 20/30zl.

@Dextroza Tak,ale 3 krzaki zaatakowała plecha I nigdy nie wiesz jaka będzie pogoda pod koniec września/połowie października.

Co mogę ci radzić to zakup sobie coś na pleśń typu Teldorem bądź polyversum wp dosyć słaby Ale organiczny  I psikaj pod koniec flo szybciej niż ci się może wydawać.

I nie przejmuj się tak tym krzaczkiem Tylko podlewaj wtedy co trzeba i nie żałuj później nawozów.

Z fartem!

Edited by GreenKush

@GreenKush tu w holandi ta pogoda dziwna jest rok temu pamietam ze pazdziernik jeszcze ciepło było ale zrobie jak mowisz . Tak zapytałem bo mi pisza ze nic z tego nie bedzie itp sprawdzalem pogode ma być dobra az do pazdziernika ale wiadomo wszystko sie moze zmienic nie da sie przewidziec teraz jest po ponad 30 stopni 

@Dextroza Ludzie piszą tyle co wyczytali ale ocenisz sam,zawsze doświadczenie zdobędziesz.

Na wegu się nie przejmuj pogodą, bardziej chodzi pod koniec flo wtedy lubią afy pleche złapać.Jestem tego zdania ,że lepiej zapobiegać niż zwalczać I srać pod siebie.