Skocz do zawartości
fxxx1337

1x OG Kush, 1x Northern Passion 2.0, 1x Easy Sativa - Pierwszy grow

Rekomendowane odpowiedzi

No jak jest ok pogoda w miarę to do października mogą rosnąć przecież 

Oczywiście mam na myśli pl

@Farmerka

Edytowane przez EbeEbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fxxx1337 napisał:

@Farben2 lece właśnie na spota, pewno jeszcze nie kwitną, ale zobaczę, obym się mylił ;D

 Nie martw się! nawet jak pogoda będzie  kiepska to dojdą tyle że  susz będzie słabszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  niedawno czytałem na jakimś forum, jak gościu pisał, że miał problem z kwitnieniem tzn roslinka cały czas miała weg nie chciała zacząć kwitnąć i polecieli mu żeby dal pol dawki nawozu na kwitnienie i wszystko ruszyło. Kilka takich przypadków rzuciło mi się w oczy

Nie wiem czy to prawda, wiem że kilka osób napisało że zadziałało 

Edytowane przez EbeEbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bić roślinę pasem po tyłku i kazać kwitnąć. 

No i mówić do niej wprost że masz już zakwitnąc i chuj mnie obchodzi że jest lato. Płacę Ci szmato i wymagam posłuszeństwa

Zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Farmerka napisał:

@EneDue czasem panny wolą jak sie je prosi, polecam spróbować tej metody ?

Prosić!czeba łgać kłamać  byle by zakwitła jak już to zrobi to kawa na ławe xd

Edytowane przez Farben2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik w Polsce naprawdę potrafi zaskoczyć bardzo wysokimi dodatnimi temperaturami, polska złota jesień nie wzięła się ot tak ? nawet gdyby miały wystąpić przymrozki to do o koła rosną drzewka, krzaczki, które powinny osłonić kobiety, są również agrotkaniny (te białe) można również tym okryć krzaka. Nie chce zaprzeczać i podważać zdania doświadczonych ogrodników ale czy nie za wcześnie na straszenie, ze nie dojdzie? ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 mi dziś dopiero płeć pokazały, spokojnie, zakwitną. Jak już pisałem, producent podaje czas na swój klimat. Moje mają być najpóźniej na połowę września przy czym 60dni kwitnienia to już wiadomo że będą później.

Czytałem, że koniec lipca/połowa sierpnia czasem zaczynają kwitnąć bo wtedy wyraźnie dzień jest krótszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...