Skocz do zawartości
Snajper

2x early skunk, 1x easy sativa,2x white walker, 1x ak

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko ? Jest to moj pierwszy post jak i pierwsze spotkanie z dziewczynami. Liczę na pomoc bardziej doświadczonych oraz ocenę fotorelacji. Dziewczyny jakie są to automaty, 4x amnesia gold, 3x purple#1, 2x green poison, 3x white walker i jedna to nie wiem? zapomniałem podpisać ale któraś z wymienionych.A wiec tak.. 23.04 poszły do doniczek już wykiełkowane na papierze. 
Zdjecie z dnia 27.04. Pozdro i z fartem ??

91290B71-540E-4403-84A7-64BAD2169AEA.jpeg

Edytowane przez Snajper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Tak spoty już mam, będę tam kopał doły i wsypie ziemi ze sklepu. 
tutaj daje wam zdjęcie z dzisiaj. Chyba trochę są powyciągane z braku słońca... co myślicie ? Jakieś rady ? 

2D96516C-8F2F-4697-A4FA-8652188B5064.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co się dzieje z dziewczynami ???? Da się je uratować ? liście opadły i zrobiły się białe 

8A396746-B488-495B-87F4-8FD58132D9AE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak mam dziurki od dołu. Zostawiłem z wczoraj na dzisiaj na noc na dworze ale było jakieś 4-5 stopni. Wczoraj podlalem a poprzednio z jakieś 4 dni wcześniej . Rano tego nie było a podlewam woda z butelki ze sklepu 

Edytowane przez Snajper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka woda. Ja kiedyś myślałem że Żywiec Zdrój do roślinki bd bajlango a tu pizda w chuj lipna sprawa. Wyczytałem że zwykła oaza jest git przelałem 3 butelkami i jakoś ogarnęła system ale nie miałem tak jak ty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podlalem zwykła cisowianka. Na zdjęciu widać ze nawet na ziemi coś się dzieje . Co z tym zrobić ? 

79FFE0C1-9C14-4481-AC22-30DFA6445AC3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snajper może ziemia jakaś do dupy? Kupiłem w jednym czasie dwa worki, jedna biobizz a druga jakaś badziewna do kwiatków parapetowych. Obie otworzyłem i po części użyłem a pitem stały otwarte z tydzien. Biobizz wyglądał po tygodniu w worku super, podsuszony tylko trochę, a ta druga zaczęła śmierdzieć i pleśnieć. Więc może też masz takie nie wiadomo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...