Skocz do zawartości
fxxx1337

Nasionka wykiełkowane w ziemi

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, kilka dni temu zacząłem kiełkowanie moim 3 nasionek (dwie sez i jedna pół). Wszystkie bardzo ładnie wykiełkowały, jedna poszła do ziemi wczoraj, dzisiaj rano poszły dwa. Mam pytanie odnośnie tego gdzie powinny one być postawione, bo teraz pogoda jest jaka jest, praktycznie 0 słońca, jest to mój pierwszy grow, więc chce się dopytać. Aktualnie trzymam je na oknie pod butelkami i jeszcze mam wrażenie, że w jednej doniczce jest troszkę za mokro i nie wiem czy przez to nasionko nie wyjdzie na powierzchnie, ile mniej więcej trzeba czekać, żeby zobaczyć roślinkę na powierzchni, ta jedna już jest 24h w ziemi (1 zdjecie) i dalej nic. 

20200503_172654.jpg

20200503_172658.jpg

20200503_172702.jpg

Edytowane przez yhym123@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yhym123@o2.pl powinny być postawione w ciemnym miejscu, dopiero jak nad ziemię wyjdą to do słońca. Czasem trzeba nawet kilka dni poczekać aż się pokażą, więc spokojnie. Ale jeśli planujesz je cały czas trzymać na parapecie to raczej wielkich sukcesów nie przewiduję

Doniczki też widzę przyjebałeś konkretne, ile to ma, 1 litr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...