Skocz do zawartości
mirecki

Wprowadzenie automatu w stres

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Macie sprawdzone sposoby na wprowadzenie Marianny w stres? Chodzi mi o to że chcę ją wprowadzić w ten stan aby na samym już końcu dopompowała topy myśląc że to już jej koniec. Słyszałem o delikatnym uszkadzaniu łodygi ale do końca nie wiem co dokładnie zrobić więc pytam. Ewentualnie jakieś inne rady mile widziane. Do planowanej kosy został tydzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki nie słyszałem. Uszkadzanie łodygi (supercropping) ma bardziej na celu "zwiększenie przepustowości" soków w łodydze co zwiększa dostarczanie substancji odżywczych do kwiatostanów jednocześnie spowolniajac wzrost. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Ale raczej przy sezonowkach w fazie wzrostu przy automatach raczej nie polecane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester teraz już trochę chyba za późno. 

A gdybym znacznie obniżył temperature w boxie? Np gdybym miał te 16-18 stopni i obniżenie wilgotności z 46 do 30 lub mniej. Jestem skory tego wypróbować (oczywiście cykl świata zostaje taki jaki jest lub zmienilbym na 12/12 bo wiem że na automacie można tylko nw czy warto) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Green Sensation od Plagron symuluje susze i zwieksza wydzielanie sie zywicy. Ale ten srodek trzeba stosowac dluzej jak tydz.  czasu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...