Skocz do zawartości
Ciniminis13

Pięć minut

Rekomendowane odpowiedzi

 Siema

Co sie stanie jesli dwa razy moze trzy w tygodniu zajrze wczesniej do boxa przed swieceniem, zaplae swiatlo normalne, aby wyciagnac pomidorki do podlewania, max 5 minut wczesniej zalezy ile mam do wyciągnięcia. I drugie pytanie odnosnie oprysku, ciezko nie opruskac kwiatu, tylko same liscie, jak to jest jak wy robicie konkretnie chodzi o flo. 

Edytowane przez Ciniminis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciniminis13

4 minuty temu, Ciniminis13 napisał:

Co sie stanie jesli dwa razy moze trzy w tygodniu zajrze wczesniej do boxa przed swieceniem, zaplae swiatlo normalne, aby wyciagnac pomidorki do podlewania, max 5 minut wczesniej zalezy ile mam do wyciągnięcia

nic

5 minut temu, Ciniminis13 napisał:

I drugie pytanie odnosnie oprysku, ciezko nie opruskac kwiatu, tylko same liscie, jak to jest jak wy robicie konkretnie chodzi o flo. 

no chyba się nie da nie opryskać topów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Bosst umnie, caly czas leci oprysk, do tego zaraz dorzycam pk 13 14,uprawiam foto 12/1 to także oszczędności wody 11l donice wysychaja w 6 dni, a czasami trzeba jakies pierwiastki dorzucić, ale chodzi,Mi o pk bo nie dam rady  wedlyg ulotki  przez tydzień, bede  robiil opryski wraz z bosstem, 2 razy  oprysk i raz do gleby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...