Skocz do zawartości
NorDez

Nasionka na 1 roślinkę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jestem zupełnie zielony, teraz przymierzam się do kupna gotowego Pc-Boxa na tym forum no i będę musiał kupić nasionka. Ponieważ potrzebuję roślinki tylko dla siebie, to 3 nasionka mi starczą, jedną chyba mi się uda mi się wyhodować. 

Problem w tym, że nie wiem jakie nasiona kupić ? Chodzi mi aby miały nie za dużo THC więcej CBD (ponoć Sativa), zawartość terpenów oraz działały nie usypiająco a lekko energetycznie, dające lekkiego humoru. Bardzo proszę o poradę o radę za, którą serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NorDez do PC Boxa lepszym rozwiązaniem była by jakaś indyjka, bo sativy potrafią podczas kwitnienia jeszcze urosnąć trochę a w PC Boxie jest ograniczona przestrzeń, najwyżej można wcześniej ściąć topy oglądając trichomy dzięki temu roślinka nie powinna być takim kanapowcem a coś bardziej sativowy haj

Edytowane przez Sanczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a ze względu na te terpeny ponoć jak mi ktoś napisał to ważna i cenna właściwość ? Może podasz nazwę bo tych gatunków i sklepów to się gubię.

Edytowane przez NorDez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, NorDez napisał:

Dzięki, a ze względu na te terpeny ponoć jak mi ktoś napisał to ważna i cenna właściwość ?

tego nie rozumiem zdania, sklepy masz na forum pewne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NorDez kup dwa. Jakby przypadkiem jedno nie wykiełkowało to nie będziesz musiał drugi raz za przesyłkę płacić. A jak wykiełkuje, to drugie możesz przechować na nastepny raz. Nic mu się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NorDez tak jak pisałem sativa może sięnie sprawdzić bierz jaką indice i najwyżej wcześniej zetnij przy przezroczysto-mlecznych trichomach  może być np Passion#1, White Russian jest tego masa ciężko doradzić samemu trzeba testować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NorDez  Royal Highness, Dance World, obydwie odmiany to zdecydowana przewaga sativy z niskim poziomem thc (12-14%) i wysokim poziomem cbd.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NorDez jeśli nie masz jakiegoś wybitnego zmysłu smaku to i tak większość będzie smakowała tak samo. Nie kieruj się za bardzo opisami, jeśli myślisz, że wyhodujesz z nasionka ananasa, pomarańcze czy inne truskawki to się mylisz. Bierz coś 50:50 sativa i indica. Albo zetniesz przy brazowych trichomach i będziesz palił po buchu albo zetniesz wcześniej, przy kryształowo mlecznych i będzie słabsza.

Za mało doświadczenia mam, ale z tego co wyczytałem to unikaj skunkow i serów, śmierdzą ponoć mocno i zasmrodzą Ci chatę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Spodobały mi się te nasion :Royal Highness i będę je zamawiał. Na pewno problem będzie w ich wysokości a w PC-Boxie szczególnie. Sądzę jednak, ze jak zrobię LST i trening to da radę.

Edytowane przez NorDez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki oj fajnie jakoś ciężko myślę. Obawiam się jednak czy PC-Box, który zamierzam kupić nie będzie za niski ? Zdjęcie dołączyłem w galerii.large.IMG_20200416_124557.jpg.2b048e3c77ee7b631b7aab302867deb3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Bimbrownik napisał:

@NorDez

Wyobraź sobie taką sytuację. Wpisałem w wyszukiwarce "niskie odmiany konopii" i patrz co wyszło.

https://faktykonopne.pl/top-4-malych-odmian-marihuany-ktore-zmieszcza-sie-wszedzie/

Poczytałem, tylko jak zauważyłem większość to chyb automaty - nie bardzo się orientuję jeszcze - ponoć na początek automaty nie wskazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NorDez  Royal Highness  to niska odmiana 60cm do 100cm  bez treningu. Jesli dasz krotkiego wega i odpowiednio potraktujesz ja treningiem, powinienes zmiescic ja w pcboxie. Aha, na pierwszy grow nie polecam automatow, one nie chetnie wybaczaja bledy w uprawie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze że się o tym od Ciebie dowiedziałem, takie wskazówki są dla mnie b.cenne. Może mi się coś uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej wziąść indorową odmiankę dać jej 2 tygodnie wega w PC BOxie z naginaniem i się zmieści 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...