Skocz do zawartości
Konto.paczkomat

Kiełkowanie outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

No ja trzymam bo nie mam gdzie w domu boxa więc jestem sezonow em partyzantki później 10max15 maj na pole 5litrowe butelki dziurki i tralala żaden ślimak nie wpierdoli później zależy tylko od natury wsumie... Pamiętam że na jedną oddawał em po prostu swój mocz za każdym razem i szybciej dochodziła zakwitla większą była ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak kobity mocz by dał radę ponieważ w ciąży jest i jeśli się nie mylę to ma więcej HCG jak przy odbloku po koksach co dajesz zastrzyki w koło pępka, ?? termin ma na wrzesień październik i zobaczę jak będę lał na jedną a kobite po proszę aby lala w pojemniczek jakiś duży Hahaha i zobaczę ta sama odmianę ??? niby zwierzynę @Bimbrownik@Bimbrownik też w pewnym stopniu od straszajaja ? ten rok będzie olany haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa ludzie wy mnie doslownie rozpierdalacie ?  Pozytywnie oczywiscie  ?

 

Ps. znam pewna starsza kobiete, ktora robi kupe do wiaderka i zawartoscia podsypuje (podlewa ?, to zalezy pewnie ?  ) czarne porzeczki ktore dumnie uprawia w ogrodzie. Jej porzeczki sa mega wielkie , no doslownie jak czeresnie. Uprzedzam pytanie, nie wiem jak samkuja , nie odwazylem sie sprubowac  ?

Edytowane przez CheMsKuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN

Oj tam przesadzasz, na pewno są pyszne ? nawóz zwierzęcy zawsze na plus.

Btw: moja ciotka raz kupiła ziemię do roslin i posadziła w niej kwiaty na balkon. Po 2 dnuach w całym domu waliło jakby ktoś kloca postawił. Okazało się, że to był jakiś kompost z oczyszczalni ścieków ? 

Ale truskawki były dobre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...