Skocz do zawartości
Roki blue

Pomożecie wybrać odpowiedni dzień ścinki dla tych pań?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka?!

Pomożecie wybrać mi odpowiedni dzień do ścinki?

Chodzi mi o to że niestety nie posiadam lupy powiększającej a w obecnej sytuacji trudno ją gdziekolwiek znaleźć a przez internet kosztuje z przesyłką po 30-40zł

Chciałbym ją ściąć gdy będzie miała przezroczysto-mleczne trichomy lub mleczne.

Aktualnie ona ma 45 dni i jest to odmiana auto Blueberry. 

Mam jeszcze drugą (taką samą) i chciałbym jedną ściąć gdy będzie miała przezroczysto- mleczne/mleczne trichomy a drugą gdy będzie miała bursztynowe.

Czy potraficie ocenić na podstawie tych zdjęć czy mogę już ścinać czy jeszcze poczekać?

Jeżeli mógłbym mieć jeszcze jedno pytanie to jak powstają topy? Tzn czy one rosną, zatrzymują się i dopiero produkują THC czy w tym samym czasie to robią tzn cały czas mają większą masę + produkują THC?

IMG_20200414_112903.jpg

IMG_20200414_112914.jpg

IMG_20200414_113002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HolenderskiGrower na prawde tak dużo?

Nawet gdy chce uzyskać przezroczysto- mleczne trichomy? 

Jak gołym okiem patrzę to są białe kropki na liściach i topach

Czy gdy zetnę jeden topem żeby spróbować to czy zaburzy to jakoś rozwój rośliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo białych włosów nie śpiesz się ona jeszcze puchnie nie zcinaj bo nie warto możesz przed końcem stadium tydzień dwa gdy topy będą wyglądac na naprawdę twarde ale daj sobie jeszcze czas cierpliwość popłaci ?

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Roki blue napisał:

to czy zaburzy to jakoś rozwój rośliny?

@Roki blue

nie

5 godzin temu, Roki blue napisał:

Jeżeli mógłbym mieć jeszcze jedno pytanie to jak powstają topy? Tzn czy one rosną, zatrzymują się i dopiero produkują THC czy w tym samym czasie to robią tzn cały czas mają większą masę + produkują THC?

rosną i produkują trichomy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...