Skocz do zawartości
ZielonyWariacik

Trening Lst czy dobrze wykonałem?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wariaty, przed wczoraj wykonałem trening Lst na moim AK-47 auto. Po pierwszym dniu wyglądał tak (foto 1). Przeczytałem ze trzeba top dać niżej od łodygi najlepiej do ziemi, wiec tak zrobiłem (foto 2). Rano jak wstałem zaczęło powstawać to maleństwo (foto 3). I tu pojawia się pytania, czy to jest nowy top i czy dobrze wykonuje trening? 
 

1. E07B7475-445B-406D-8676-E63BCE1308A1.thumb.jpeg.8a84edc48d9cf1dcb63d87d17f8416b2.jpeg
 

2.344A71AA-2407-4D0F-87DC-7A9B7456C3F5.thumb.jpeg.1326f77c711d7addaa194538d5cfb1fb.jpeg
 

3.382EB6C3-83BF-4734-9883-8AECF655D5C6.thumb.jpeg.d465966427d0232f81756e4ceb1a7b8a.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyWariacik

Trening dam w sobie dobry ale jest jedno ale... Gumki recepturki?  Z tego co wiem guma się rozciąga ? i roślina wstanie.

Jakiś drut weź w izolacji najlepiej albo cienki sznurek, cokolwiek co się nie rozciąga

 

Tak, z tego będzie nowy szczyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  dobrze pisze, nawet wez kawalek druta ogrodniczego wygnij go w haczyk, wbij w ziemie i dognij glowny szczyt do ziemi.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez okolo tydzien nie rob nic, doginaj tylko w razie potrzeby glowny szczyt do gleby. Po tym czasie pojawia sie kolejne szczyty i wtedy trzeba sie bedzie nimi zajac.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening ok zawsze jak najniżej główny szczyt najlepiej na ziemi. Możesz kupić drut ogrodniczy wywiercić dziury w doniczce i przywiązywać do niej( liście, łodygi) staraj się owijać szczyt mniej więcej w okół doniczki jak się będzie wyciągał do góry znowu go przywiąż bliżej szcytu. (przywiązuj aż osiągniesz wzrost taki jaki chcesz lub masz miejsca w boxie namiocie

Rob tak z pozostałymi odgałęzieniami by jak najwięcej światła dochodziło 

@Bimbrownik tylko to nie są zwykle recepturki są grubsze mogą dać radę widziałem raz taka fr 

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyWariacik

No coś na wzór. Głównie chodzi o to żeby doświetlić dolne szczyty i trzymać je w miarę możliwości na podobnej wysokości. To jest automat, zaraz zakwitnie przy czym stwardnieje więc nie zrobisz jak na rysunku. 

5 godzin temu, HolenderskiGrower napisał:

tylko to nie są zwykle recepturki są grubsze mogą dać radę widziałem raz taka fr

Może tak, ja tam nie lubię gum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni i będzie stał w pionie (jak po vitasteronie hehe taki sucharek ? mogę Ci tylko podpowiedzieć jeszcze że najlepiej jak by ten drut (już na przyszłość) był w izolacji bo u siebie zauważyłem, że zwykły ranił nico łodyge. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Jak znajdę jakiś inny to podmienię. @Bimbrownik właśnie dzisiaj patrzę i szczyt rośnie ładnie do góry tylko liście przykryły ten mały top, nie wiem teraz czy jakoś inaczej go układać czy dać im rosnąć? Mam również problem z temperatura ale to jutro zamontuje dwa wiatraki jeden na dole i jeden u góry. Chciałbym jeszcze kupić nawilżacz tylko nie chce wydawać dużo kasy, coś bardziej budżetowego. Myślałem nad takim wydajności go - 400ml na 6h. Co myślicie sprawdzi się w boxie 30x35x70? 

https://allegro.pl/oferta/nawilzacz-powietrza-dyfuzor-w-zarowce-lampka-led-8942414060?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki A da radę bez takiego nawilżacza, jakieś kubki z woda lub mokre szmatki? Sam box jest z kartonu taka prowizorka, ale cały wyłożyłem folia NRC. Wszystko jest zaklejone taśma żeby był szczeliny. Teraz mi dokucza temperatura ponieważ zamontowałem dwie żarówki 30 wat i grzeją się mocno u nasady. Jutro będę montować wentylacje z wiatraków i filtr węglowy żeby nie było nic czuć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...