Skocz do zawartości
fxxx1337

Zakaz wstępu do lasu - outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon na outdoor zbliża się dużymi krokami, mam już przygotowanego spota na 3 roślinki, jednak praktycznie wszystko komplikuje mi ten zakaz wstępu w las... cały czas jeżdżą straże leśne itd. Niestety, żeby wejść do lasu u mnie praktycznie nie możliwe jest tam wejść niezauważonym(do tego ludzie co mieszkają obok to straszne skurwysyny i kapusie). Co zrobić w tej sytuacji ? Chodzić tylko praktycznie w nocy jak nie widać? Ostatnio jak szedłem na spota (już jak był zakaz) to był przypał straszny, bo widziałem prawdopodobnie straż leśną i nie zdziwię się jak oni też mnie widzieli, do tego 30 minut później już na spocie, usłyszałem kroki (nie jestem pewien czy na pewno ludzkie), ale zrobiłem szybki obchód i na szczęście nikogo nie zauważyłem. Z racji, że ten zakaz praktycznie będzie cały czas przedłużany to też transport roślinek na spota będzie utrudniony. Można przesadzać w nocy ? a później też podlewać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yhym123@o2.pl no możesz działać w nocy, transportować roślinki możesz jak będą małe, w nocy powinno się łatwo ukryć bo straż leśna zapewne będzie widoczna jak będą na światłach jechać to kitrasz się , dla większości ten zakaz jest idealną sytuacją 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takiej sytuacji szukał bym innego spota. Już nie chodzi o zakaz tylko tych mieszkańców. To jednak nie rośnie 2tyg. Raz czy drugi zobaczą że się ktoś kręci i pójdą na zwiad

A tam zakaz nie był tylko od 1 do 10 kwietnia? To czytałem gdzieś, chyba że przedłużać będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bimbrownik napisał:

Ja w takiej sytuacji szukał bym innego spota. Już nie chodzi o zakaz tylko tych mieszkańców. To jednak nie rośnie 2tyg. Raz czy drugi zobaczą że się ktoś kręci i pójdą na zwiad

A tam zakaz nie był tylko od 1 do 10 kwietnia? To czytałem gdzieś, chyba że przedłużać będą

Już jest przedłużony raczej. Ja też chciałem na próbę jednego automata wrzucić na spota i w tym roku mi to nie wyjdzie raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...