Skocz do zawartości
Tester

Automaty na outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Nasiona marihuany autoflowering czyli automaty jak najbardziej nadają się na outdoor, ich czas od kiełka do plonów wynosi jakieś 3 miesiące. Najlepiej wysadzać automaty na początku czerwca gdy są najlepsze temperatury, ponieważ automaty mają krótki cykl wzrostu ok. 4 tygodnie po tym czasie przechodzą w fazę kwitnienia, więc należy zapewnić im jak najlepsze warunki aby osiągnęły odpowiednią wielkoś. Każda odmiana automatyczna nadaje się na outdoor.

                                                                              GHaze_x_Dieselryder_autoflower.jpg 

                                                                                                                                                 Automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EdenRed zależy w jakich warunkach, jak masz dobre to ze dwa tygodnie, chociaż automaty szybciej bym wysadził na zewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kibic napisał:

@EdenRed zależy w jakich warunkach, jak masz dobre to ze dwa tygodnie, chociaż automaty szybciej bym wysadził na zewnątrz

No jestem w trakcie indoor i box pełny po brzegi nic nie upchne więc chyba parapet . Czy to dobre warunki? Nie wiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic to jaki pomysł na przytrzymanie na zewnątrz? Box odpada pełny po brzegi. Jakieś opcje żeby ją podwegowac przed wysiewem na zewnątrz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kibic myślisz że wytrzymają 2 tygodnie na parapecie ? 

 

Hmm , tydzień wystarczy żeby je przytrzymac wewnątrz przed wysiewem na outdoor?;

Edytowane przez EdenRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kibic  Tak też zrobię.  Dzięki za info pozdro. Przekope ziemię , dodam dolomitu, może podsype czymś.  Mineralki  w płynie ale UWAGA bo deszcz je moze wyplukac, najlepiej lac jak nie PADA i ziemia nie jest mokra. Wtedy mineralki w płynie się lepiej wchłanianają.Według mnie to ważne . Najlepiej zastosowac granulat bo według mnie granulat  będzie się rozpuszczał wraz z deszczem. Według mnie obornik kurzy też nada ale zawiera on pewnie robaki.Myslicie ze taki obornik kurzy może zaszkodzić roślinom ?Mowie tak ponieważ to jest po prostu gnój prosto od kur  a tam  pewnie dużo zwierząt żyje. 

 

 Sierść przed sarnami , jakies preparaty typu slimakol  na slinaki i coś na ślimaki.

 

 A na dziki co ? Tez siersc ?

 

 

 

Edytowane przez EdenRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki @Kibic

7 godzin temu, Kibic napisał:

@EdenRed azofoska ci starczy w granulacie, na dziki chemia, ogrodzenie 

 

6 godzin temu, mirecki napisał:

@EdenRed hukinol na zwierzynę 

Okey okey. Azofaska jako sam nawoz ? Mam juz nic nie dodawac z nawozow procz azofaski?  Ale perlit chyba musi być aby ułatwić transport wody po roślinie? 

 

Hukinol @mirecki? Okey 🙂

 

Edytowane przez EdenRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ten Hukinol to jest to co myślę to przejebane się tym pochlapać. Ja w garażu przez rok czułem ten smród bo coś musiało kapnąć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...