Skocz do zawartości
CananisUk

Jakie brać panele LED hydro mas czy viparspectra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

moze mi ktoś powiedzieć który lepszy będzie panel hydro mas ts1000 cZy viparspectra v600

 

bardzo proszę o pomoc pozdrawiam matt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze oba panele mogę nabyć w dobrej cenie tent to jakieś 3x4x2  opcjonalne rozłożenie to 45w na m2  całkowita docelowa moc to 6600w . Wentylacja to 1000m3 na minute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CananisUk zakładam, że zgubiłeś jedno zero i ma być 450W/m2. 

Przy takiej powierzchni ja bym się pokusił na złożenie jakiegoś zestawu pod ten konkretny projekt. Nie wiem jaki masz budżet, ale po twoim nicku wnioskuję, że mieszkasz w UK-może zapytaj gościa prowadzącego DIYLEDUK-on się specjalizuje w takich projektach i możliwe że cenowo wyjdzie Ci podobnie, a oświetlenie ma z górnej półki, a i na prądzie zaoszczędzisz. Jak prądem się nie przejmujesz to wal hpsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do  hps systemu mam doświadczenie z nim i jest bardzo przypalowy . Wiec po prostu chce zredukować koszty do minimum .. z tego co się orientowałem to bardzo dobre opinie zbierają ci producenci lamp chyba ze led polecacie coś lepszego 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CananisUk Jeśli tak, to ja bym szedł w MIGRO czy właśnie DIYLEDUK. Zapytaj ile wby to kosztowało dokładnie do całej powierzchni i pewnie koszt będzie zbliżony do marsa, a i światło mega dobre i zużycie enrgii mniejsze.

PS. Gość od diyleduk jest sponsorem największego forum w UK i wie jakie światło jest optymalne do naszych roślinek i ma duże doświadczenie. Masa ludzi z forum od niego kupuje. Można bez problemu napisać i zawsze coś doradzi. Z migro nie miałem bezpośredniego kontaktu, ale zakładam, ze to samo. 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...