Jump to content
Sign in to follow this  
Nornik

Susz CBD a THC dylemat ?

Recommended Posts

Witam !

Może w skrócie opiszę mój problem, uzależnienie od opiatów z powodu bardzo silnych bólów kręgosłupa. Dobre czasy się skończyły i teraz Dorety zapiszą 1 op 90 szt na 45 dni góra. Postanowiłem spróbować z suszem CBD. Znalazłem kogoś kto zajmuje się sprzedażą suszu takiego 5G Marihuana Medyczna Najlepszy Susz CBD z Amsterdamu AK-47 Amnesia , który twierdzi że to mi na pewno pomoże. Twierdzi również , że działa aktywnie na "psyche" ( dobre samopoczucie i.t.d.). Zacząłem zagłębiać się na stronach o tej tematyce i na tym forum w opisy tematów i stwierdziłem , że nie do końca jest tak jak mi ten facet sprzedający opowiadał - susz CBD to nie to samo co THC - mam w związku z tym prośbę. gdzie znaleźć dilera , bo jak czytam ta z THC to tylko u nich. Czy kupując susz z małą zawartością CBD będzie lepszy od tego z zawartością dużą. Chciałbym spróbować i tej maryśki z CBD jaki z THC. Ból mojego kręgosłupa jaki moje samopoczucie jest straszne , a młody to już nie jestem. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

@Nornik możesz spróbować z olejkiem CBD, ale nie sądzę że pomoże, próbowałeś fizjoterapi odpowiednich masaży ? Susz z THC u nas nie legal, chyba że załatwisz sobie recepte ale z tym też lipa jak narazie w Polsce

Teraz, Tester napisał:

@Nornik możesz spróbować z olejkiem CBD, ale nie sądzę że pomoże, próbowałeś fizjoterapi odpowiednich masaży ? Susz z THC u nas nie legal, chyba że załatwisz sobie recepte ale z tym też lipa jak narazie w Polsce

Olejek sądzę , że nie wiele pomoże. Ale co do tej wypowiedzi sprzedającego to prawda co mówi ?

Tak - są to bardzo duże zmiany zwyrodnieniowe - rehabilitacje nie wiele pomogły , dalej to samo i uszczuplona sporo kasa.

1 minutę temu, Tester napisał:

@Nornik ale z czego to się zrobiło, może potrzeba ćwiczenia odpowiednie? + dieta

Charakter mojej pracy obecnie jestem od paru lat na emeryturze pracowałem jako zawodowy kierowca przez 45 lat. może dasz jakieś namiary na THC ? w czacie można pytać ?

1 minutę temu, Cedzik napisał:

@Nornik no albo na własną rękę szukasz dila albo uprawiasz sam, chyba że do holandi pojechać ale to koszty wiadomo

"szukasz dila" miejsce w wawa