Skocz do zawartości
Weed23

Czy uprawiałbyś marihuane gdyby był za to tylko mandat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do was z powodu inicjatywy wolnych konopi która ma w zamiarze wnieść do sejmu projekt ustawy depenalizacji marihuany na własny użytek do 30 gram oraz uprawę do 3 roślin.

Które nie było by już karane pozbawieniem wolności a jedynie mandatem czy spróbował byś uprawiać krzaki przy takim prawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Weed23 Ja mieszkam w UK i w rejonie, gdzie jestem sądy dają przeważnie grzywny za uprawy na własny użytek. Ścigają gangsta itd. 

Ostatnio gdzieś w Southampton gość miał 27 krzaków i go nie posadzili, bo pracodawca za niego poręczył,m że to dobry człowiek, żaden handlarz. 

Mogę śmiało powiedzieć, że u mnie tylko mandat jest. 

W Australii można już mieć 50g dla siebie i 4 krzaki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Tak ale to tylko w stolicy bo to państwo federalne i każdy stan ma się inaczej

a w polsce nawet gdyby był mandat to raczej by posadzili bo tu nawet jak ktoś poręczy to nic nie zmiena zbytnio.

ale dobrze że w UK mają ludzie się lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby groził tylko mandat to bez zastanowienia posadził bym 2-3 planty. A tak pozostaje podziwiać fotorelki innych ?

Pozostaje mieć nadzieję na dekryminalizacje i ciche przyzwolenie na własne uprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...