Skocz do zawartości
Ciniminis13

Temperatura sadzonek/noc

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik @Tester no dobra ja na dzień ma 23-25,na noc spada do 18 i dlatego dałem grzejnik 80 w o te 2 - 3 stopnie podnosi temp.jeszcze na noc  jest mieszkający wentyl włączony. I na noc mam 21 -22 ale to ostatnia taka noc  dam mniejszej mocy grzejnik albo wcale. Dzięki 

To dzisiejsze foto  bubble kush 2 sztuka wyszła co mnie cieszy narazie 3 do 0 dla mnie jeszcze 3IMG_20200202_231958.thumb.jpg.34b252895752cfb9b63e3eb6bf051945.jpgIMG_20200202_231857.thumb.jpg.691aaa22ef3a7cf6af36bc1798c7398c.jpg

Nie wiem czy coś urosła  ale chyba idzie 2  w korzeń a ma trzy dni

Dzięki panowie jeszcze raz bo bez was to mogło by nie wyjść a  na razie idzie jakoś 

 

Edytowane przez Ciniminis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester dziś kolejny bubble wyszedł  elegancko, doradz mi kiedy zacząć stosować Canna rizhotonic, Canna canzym, canna cure? Na tą moją,, SPACJAL PANNĘ,, 

 

 

Edytowane przez Ciniminis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciniminis13 Na razie możesz dać trochę rizhotonic, ale max połowę tego, co na butelce. Enzym jest na już dużo późniejszy etap, kiedy rzeczywiście możesz mieć martwe korzenie, czy np. miałeś problem z gniciem korzeni. 

Z cure poczekaj jak roślinka będzie trochę większa, nie ma co jej stresować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok połowa dawki rizo reszta czeka #.,wiecie co tak patrzę na innych foto zazdroszczę i czekam na 14- 15 dzień, muszę zobaczyć jak ten specjal będzie wyglądał, ogólnie miało,go  niebyc bo po to jest  żeby nie spieprzyc innych , dla nauki i dlatego taki wczesniak,  ma fart, pewnie okaże się że będzie najlepszy a naraziee critical coś nie tak, słabe nasiona dostałem. Stare czy co. Poczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik musiałem tyle panienek wstawić bo mi critical 1 z 5 wypalił a reszta to zart , robiłem wszystko ksiazkowo, dwa wykielkowaly, jeden odpad w glebie  3 na wacie i jeden jest, dałem na wate zapobiegawczo jeszcze 3 nasionka specjal kush i wszystkie wykielkowaly,  wsaadzilem do ziemi i są, no i stąd tyle, radziles 5 max, chciałem 6 a mam 8 dam w mniejsze doniczki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...