Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 4. Godz 18:20 

Witam ? dzień czwarty podlałem ją start upem 3 ml 0.5 l wody (wykonane @Tester?) odrazu się wyciąga, w dodatku mam super środek na pH "pH perfect micro" nie trzeba bawić się miernikami najważniejsze ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zaopatrzyłem się również w nawozy które na pewno będą lane w dalszym etapie, o to one na pierwszym zdjęciu skun drugim butelki ?

Życzę wam mega zielonego weekendu ? 

IMG_20200131_181843.jpg

IMG_20200131_151349.jpg

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem lecz to start set od nasiona lub pojawienia się, znajomy sprzedał znajomy miał mega grube topy ? czytałem trochę o tym i jak najbardziej można przede wszystkim ważne są korzenie w tym stadium a to działa perfekcyjnie @doominik jak spalę kupuje profeske boxa i wrzucam 4 ?haha @Tester trzymaj kciuki! 

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nie było mnie troche lecz muszę napisać że skunk nie żyje, moja dziewczyna zaprosiła koleżanki i one właśnie się do tego przyczyniły(byłem w pracy) brak słów i szkoda pisac. Lecz mam dobrą wiadomość będę kontynuował lecz z Candy Kush aktualnie dziś 3 lub 4 dzień leci, rano zrobię nowa fotorelację pozdrawiam ludzie! ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...