Skocz do zawartości
szafonix

spocik w gestym mini lesie

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko ziomki, czy ten spot jest ok? 12 rośliń chce tam posadzić, rozlozonych po calym lasku, aby z pola i drogi nic nie bylo widac, ewentualnie ciutek zmodyfikuje nature w lesie zeby roslinki jaknajwiecej swiatla mialy. na suncalcu w maju tam teoretycznie 15h swiatla jest, wiec jest k00zacko. odejme z tego ze 3/4 h bo wiadomo ze to nie jest plaskie pole ze od zmierchu do switu tam słonce swieci. ale nawet z tych 10h bylbym hepi. ten para lasek znajduje sie obok wiekszego lasu, drogi (rzadko uczeszczanej) i pomiedzy dwoma polami. jak w tym jednym lasku za mało miejsca bedzie, kilometr dalej jest identyczny jeden. jakby ktoś pytał jakie to odmiany to mam wymieszane 4x special kush, reszta totalne randomy (wiem ze feminizowane ale nic wiecej)

Bez nazwy-1.jpg

Bez nazwy-2.jpg

Bez nazwy3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester nie wiem jeszcze, chce ogarnac czy na pierwszy rzut oka jest ok. ta droga i tak jest rzadkoi uczeszczana, spotow i tak dalej innychg szukam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed komisariatem najlepiej wysiej, przeciez pod latarnia najciemniej  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...