Jump to content
Sign in to follow this  
wielkitopek

(Mexican Airlines,West Coast)-Amnesia ,White Widow 80x40x120 Ledison 150W ±50w

Recommended Posts

Dzień 10 

Panny poszły do docelowych i tu akurat dobrze wyszło bo zostaje miejsce na nawilżacz 

IMG_20191207_185856.thumb.jpg.ba7484f969adf4ca2986b07d5b538fa4.jpgspacer.pngIMG_20191207_185900.thumb.jpg.ab40fc7c6551b5b2c0916a4eb2b40148.jpg

a tu taka mała kablologia 😉

IMG_20191207_185958.thumb.jpg.c8c5938e2342e99b8de246836e2f9930.jpg

panny lecą oczywiście na razie na czystej wodzie ,myśle ze 14 dnia im lekko zapuszczę canne na wega 

jak trochę podrosną zarzucę im keramzyt na wierzch 

Edited by wielkitopek

@Pan temperatura jest teraz w okolicach 28 stopi a wilgotność około 60-70% wiec jest jak należy 😉 ale co do temperatur w lato było ponad 32 w boxie i jakoś panny to przeżyły i byly pyszne ech wspomnień czar 😄 😄

6 hours ago, wielkitopek said:

@Pan temperatura jest teraz w okolicach 28 stopi a wilgotność około 60-70% wiec jest jak należy 😉 ale co do temperatur w lato było ponad 32 w boxie i jakoś panny to przeżyły i byly pyszne ech wspomnień czar 😄 😄

w naturze te krzaki jak mają tylko wodę to 40'C nieraz zniosą. Do tego dochodzą różne predyspozycje poszczególnych roślin. W idealnych warunkach plon jest większy i jakość odpowiednia, ale pewne odchyłki od ideału nie powinny zbytnio zaszkodzić. 

5 minutes ago, wielkitopek said:

@doominik zgadza się myślę ze postawa to cyrkulacja powietrza w środku namiotu ,ważne żeby coś mieszało panna powietrze ,na chwile obecna idą ładnie zastawawiam sie czy lac im cos na wega czy doczekać do flo

Ja mam złe doświadczenie z nadmiarem nawozu i jak roślinki wyglądają dobrze to bym nie dawał, ewentualnie bardzo małą ilość i sprawdzić jak zareagują (panny siedzą w osobnych doniczkach, więc możesz próbować np. na dwóch i zobaczysz jak zareagują). 

Jak po tych krzakach zamierzasz jeszcze coś wsadzić, to polecam dołożyć marę pln czy innych $ i kupić oprysk na vege-ja używam Plant Magic Evolution i moję krzaki reagowały na to dosłownie eksplozywnym wzrostem-zerknij na fotorelacje z vertigo, gdzie w 10 dni urosły ponad dwa razy i masakrycznie się zagęściły. Dobrze się to też sprawdza w sytuacji, gdzie roślinka miała jakiś problem, czy np. miała usuwaną sporą część liści i chcesz, żeby szybko wróciła do normy. Używa się tego raz w tygodniu do max drugiego tygodnia kwitnienia.

@doominik jasne że będę mam jeszcze pestki na jeden grow , kolejna uprawę chce zrobić na organicznych nawozach ale zobaczymy co z tego wyjdzie 😉 jak sam widzisz konstrukcja dość budżetowa ale postaram się protestować na kolejnym grow 😉