Jump to content
Sign in to follow this  
Tester

Dawkowanie oleju RSO

Recommended Posts

W jaki sposób dawkować olej RSO?

Używanie prawdziwego oleju RSO (80-90% THC) nie należy do łatwych. Pacjenci, którzy chcą stosować preparat, przed rozpoczęciem kuracji powinni zasięgnąć konsultacji lekarskiej. Wielu specjalistów odmawia rozmowy na ten temat, najczęściej z powodu braku odpowiedniej wiedzy, dlatego w takiej sytuacji najlepiej postępować według wskazówek Ricka Simpsona. Oto one:

terapię olejem RSO należy rozpocząć od trzech niewielkich dawek dziennie – pojedyncza porcja powinna wynosić pół ziarenka ryżu i powinna być podawana co osiem godzin (rano, po południu oraz wieczorem),

dawkę należy podwajać co dwa dni – zajmie to około trzech-pięciu tygodni, zanim pacjent osiągnie pełną, rekomendowaną porcję jednego grama oleju RSO dziennie,

po piątym tygodniu należy przyjmować 1 gram RSO na dobę – taką dawkę należy aplikować do momentu, aż zużyjesz pełne 60 gramów produktu.

W ciągu całej kuracji trwającej 90 dni pacjent powinien spożyć 60 gramów RSO. Przy stosowaniu radioterapii, chemioterapii czy w przypadku zaawansowanych zmian nowotworowych, często potrzebna jest jednak większa ilość.

Smak oleju RSO jest gorzkawy, dlatego pacjenci często łączą go z innymi produktami spożywczymi w celu zneutralizowania smaku. Rick Simpson Oil nie powinien być używany na wszelkiego rodzaju schorzenia, ale wielu pacjentów przyznaje, że doświadczyło ulgi w objawach swojej choroby.

extracto-aceite-rick-simpson-860x448.jpg

Edited by Tester

Posted (edited)

ludzie którzy szukają leku mają przewalone, bez polityków żyło by się dużo łatwiej 

Edited by Wiesiu

wiemy jak działa świat i internet . sam też nie ufam komuś kogo nie widzę.     
jestem w stanie zaoferować pomoc więc ją oferuje...
Mój znajomy ma laboratorium w Hiszpanii i pomaga każdemu co zwróci się o pomoc.

Widziałem na własne oczy więc nie mam potrzeby kłamać. Moja matka miała raka macicy i piersi, wiem jak ciężko patrzy się na kogoś bliskiego w takim stanie i  w tym stanie bezradności... sam kupiłem raz jakiś poprostu olej nieznanego źródła bez badań za cenne złotówki .... znajomy ma badania laboratoryjne które może pokazać w każdej chwili. 
Produkt dostosowuje bezpośrednio pod osobę. a nawet jak trzeba to zaprasza śmiało po odbiór osobisty.

To prawda, że trzeba uważać i zacząć od tzw wyrabiania tolerancji poprzez stopniowe zwiększanie dawki. Jeżeli tego nie zastosujemy i przyjmiemy za dużą dawkę oleju to będziemy odurzeni jak po wypaleniu marihuany. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub potrzebuje pomocy w zdobyciu oleju to śmiało pisać. Można o mojej osobie poczytać. Pozdrawiam Marek.