Skocz do zawartości
Maslan

Anonimowy sklep

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Chciałem w końcu zainwestować w growboxa bo już mnie denerwuje ta światło w pokoju 

I tutaj pytanie jaki sklep anonimowy internetowy wybrać upatrzyłem growboxy na siobizz , growshop i growweed

Chciałbym to zamówić jak na stronie ganjafarmer że podaje ich numer tel płatność blik i bez podawania imienia i nazwiska przy zamówieniu chociaż tutaj chyba i tak można zmyśleć ale i tak trzeba ten numer tel podać ale nie mam pewności czy przyjdzie kod qr na e-maila do paczkomatu doradźcie coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kibic napisał:

@Maslan Zamawiaj normalnie

No ale strona growweed "weed" w nazwie troche sie cykam jeszcze do paczkomatu nie można tylko kurier na adres Napewno nie gromadzą danych czy coś wpisując fraze grow weed na tym forum w wyszukiwarce to niby dużo ludzi kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te produkty są legalne wiec nikt tego nie monitoruje od tak, nie popadaj w paranoje na starcie bo ze strachu bedziesz cioł jeszcze zanim urośnie. A i tak najlepszym rozwiazaniem jest pojechać do sklepu i zapłacić gotówką 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Maslan. Serio z mojego doświadczenia, zamawiałem growboxy w growbox plna allegro, na olx, i w drugą stronę pozbywałem się wszystkiego na allegro lokalnie i było to już jakiś czas temu i nigdy żadnych nieprzyjemności nie miałem, łącznie z tym że jak sprzedawałem ostatniego growboxa to miałem odbiór osobisty i na luzie.  Nasionka brałem z RQS bezpośrednio od nich ze sklepu i innych sklepów nigdy żadnych nieprzyjemności, gdybym miał teraz zacząć od zera to poszukał bym sklepu z najlepszymi cenami i się nie zastanawiał nad tym, jedyne czego się trzymaj to nie chwal się nikomu NIKOMU (dobrze to zrozum) i rób na własny użytek to możesz wtedy spać spokojnie. Pamiętaj NIKOMU nawet najlepszemu kumplowi. Żona może wiedzieć a nawet musi. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WBB napisał:

taaa.... moja mnie policją straszy 🙂

Ahahahha dobre.  Moja czasem tylko marudziła że jak się wchodzi do domu to czuć. Jak by mi takie zastraszanie wprowadziła to bym zmienił na inny model 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WBB napisał:

taaa.... moja mnie policją straszy 🙂

Daj jej zajarać i będziesz ja straszył współudziałem 🙈🙈🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB prosta sprawa. Prosisz stara zeby pomogła Ci podlewac czy zrobic cokolwiek przy roślinkach. Ona zabiera się do roboty, a Ty cykasz jej foty i w razie czego mowisz że masz dowody na współudział jak wyżej bo samo jaranie to za malo 😅

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Na szczęście u mnie na rozstanie nie ma szans, zbyt fajnie nam i zbyt wiele lat minęło, a nawet jakby to ostatniego namiotu pozbyłem się ponad rok temu, a tam gdzie stały dziewczyny teraz stoją rowery 😄 Więc u mnie bezpiecznie 😄 co niezmienia faktu że kusi coś zbroić, ale juz na pewno nie w domu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...