Skocz do zawartości
Mnich

Shiva Skunk i lumatek 200 pro.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, po pierwszej próbie na automatach którą robiłem samemu, przyszedł czas żeby zrobić drugą z waszą pomocą " mam nadzieję xD ". Sprawa wygląda następująco 

Royal room 80x80x180

Wentylator Vents Group TTUN 100mm z regulacją mocy i temperatury 187m3/h

 

Filtr węglowy Croco Filters 160-240m3/h 100mm

 

Nawilżacz powietrza Cornwall 6L Humi6

 

Lampa to Lumatek Attis 200W pro

Doniczki 12 litrów materiałowe growbag root puch jedna 15 litrów.

Ktoś pisał tutaj że na sezony minimum 20 litrów. Niestety mam to co mam i tym będę musiał się zadowolić.

 

2 mieszające wentylatory też z Cornwall

 

Do tego Biobizz Try-Pack Stimulant

 

Ziemia Light Mix z dodatkiem mycorrhiza, batguano i rhizobacter.

 

Dokupiłem jeszcze miernik Ph Adwa AD11...

 

Nasionka to Shiva Skunk sezony.

Slil plugs z.nasionkami są już w ziemi od 20 minut. 

 

 

 

Zdjęcie podglądowe, wyłączyłem światełko i czekam aż roślinki wyjdą z ziemi. Pokój wszystkim.

20241004_165401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB z tego co wiem to te krazki namacza sie w wodzie i one puchna. W niego wsadzamy pestke a po czasie calosc wsadzamy w ziemie. Chyba, ze to jeszcze inny wynalazek i od razu ma byc w ziemi ale ja rowniez nie widze w tym sensu😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ale jakby nie miało być to nikt nie mówi, że tak nie można 😉

Te wszystkie Pługi to tak bardziej jakby to w jakiś prooagatorach albo podobnych trzymać. Wtedy jest wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piątku już trochę minęło a tu nic nie widać. Chciałem doda że nasionka były blado zielone, może to mieć jakiś wpływ chyba co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mnich bezpośrednio w ziemi sadzisz? 

Nasiono musi mieć cały czas wilgotno, ciemno i ciepło. 

Jak zasadziles w piątek po południu to w niedziele rano to są dwa dni niecałe tak naprawdę więc co najwyżej mogło się ruszyć coś ale wątpię że już by się pokazało, przy dobrych wiatrach 3 dni to minimum tak uważam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo  mam nadzieje, z rqs jak zamówiłem nasionka były ciemno brązowe i nie było problemu, zobaczymy teraz. Tak krążki glebowe włożyłem do ziemi.

@vego1989  czemu słaby? W poprzedniej uprawie idealnie sie sprawdzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mnich cierpliwości. Gdybyś wsadził wykiełkowane pewnie by już wyszły, z nasionka mogą wychodzić podobno nawet i 2 tyg.

Btw, ciekawa nazwa ziółka, aż się prosi by po paleniu pójść potańczyć. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą mam w planach zrobić trening fim plus lst. Będzie to moje pierwsze podejście więc mam kilka pytań, kiedy to zrobić i czy dokupić np. Siatkę do boxa na to? 

Edytowane przez Mnich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mnich możesz spróbować z siatką jeśli chcesz (ja nie lubie bo unieruchamia doniczki), jeśli będziesz miał dobry dostęp z każdej strony to może być pomocna.

Co do reszty poczekaj aż szczęśliwie wszystkie wyrosną... nie dziel skóry na niedźwiedziu. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli nie uda się z tymi nasionkami to pójdą do ziemi inne " chociaż mam nadzieję że się uda " . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano przed pracą chciałem podlać troszkę żeby miały nadal wilgotno, patrzę a tu? 2 już się wyciągają, takie śpiące były więc szybko zamknąłem i poszedłem do pracy. Zobaczymy co będzie jak wrócę :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...