Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 dni to troszkę długo, niby piszą że do 2 tygodni, ale co to za pestki jak 2 tygodnie trzeba czekać, ciężko powiedzieć, ale ja bym nowe pestki już szykował, najwyżej będzie więcej to wybierzesz te lepsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam, ja też pestek tanio nie mam, dostałem 8 w promocji za 20 dyszki, i tylko jedna wyszła po 2 dniach, a wszystkie były w tych samych warunkach, lipa trochę jak tak się dzieje ale nic nie poradzisz, w najgorszym wypadku poczekaj jeszcze i zrób staggered harvest, daj im jeszcze tydzień, i dopiero wtedy jak będziesz musiał to zrób nowe, i po prostu zetkniesz je później, a jak będzie duża różnica do pod donice coś postawisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow 40-50% i 50-80cm od roślin w zależności od mocy lampy.

Przy odpowiednim treningu zobacz jak u @Lady Green 3 automaty przejeły boksa. Więc nie zawsze trzeba dokiełkowywać. Czasem lepiej na mniejszej ilości lepiej się skupić.

@WBB zależy od etapu, ale na oko to 30-40cm tutaj dużo czerwonego światła spowoduje i tak wyciąganie. Na flo schodzimy nawet pod 20cm...

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że podnosisz lampę co zmniejsza ilość fotonów dostarczanych do rośliny.

Dlatego mnie irytowało pilnowanie różnych źródeł światła i boxów. Teraz używam wskaznika DLI i luksmetra ut383bt spakowanego z apką growlightmeter. Nie mam problemów z określaniem ile światła potrzebuje roślina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokombinować z aplikacją photone, sam nie sprawdzałem dokładnie, ale ludzie pozytywne opinie piszą. Jak byś porównał z danymi od producenta np na ppfdparmap to można coś tam telefonem pewnie zmierzyć.

Jak komuś brakuje pestek to pisalem że coś tam mogę się podzielić, bo wyprodukowałem zapas, pozdro. Niedługo ktoś pewnie się wynurzy tutaj z fotorelacja na moich pestkach.

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...