Skocz do zawartości
MrSKUNK99

coś najmocniejszego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji tego, że jestem początkujący w temacie Marii mam pytanka i bardzo proszę o pomoc!

Otóż, czy rzeczywiście jest tak, że bongo ma lepszego kopniaka od lufki?

Jeżeli tak, to czy zwykłe bonio jest mocniejsze od bonia z filtracjami, jakimiś spiralkami, Tree-Perc'ami itp?...

 

Sam próbowałem z obydwu rzeczy ale osobiście myślę, że jednak bonio. Natomiast słyszałem od znajomego, że te filtracje zatrzymują zbyt dużo "dobroci" podczas palenia przez co nie ma tak dużego efektu jak np. z lufki...   Jak uważacie?

 

Pytanie 2. Jaką odmianę Marysi polecacie? Chodzi mi o taką, po której są naprawdę "jazdy".  I tutaj znowu słyszałem o "Skunku", albo "skun".  Niestety kolega z Niemiec w sklepie, mający dużo towaru, nie był w stanie odgadnąć co to jest...

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda w zaden sposob nie zatrzymuje dobroci bo terpeny i kanaboidy nie rozklada sie w wodzie 

a co do roznych filtracji to sluza one chyba tylko do odseparowania popiolu ,schlodzenia dymu, odfiltrowanie tych smolastch substancji. niektorzy mowia ze z tymi filtrami lepiej sa w stanie wyczuc smak buszka wyszukany i jakies tam terpeny takie zwykle pierdolenie cpuna

a lufka to chyba jeden z najgorszych mozliwych sposobow chapasz caly popiol do buzi gorace powietrze i sam gaz z zapalniczki jesli uzywasz i juz sama bania jest od propanu xd

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...