Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

@Wladimir no to wszystko jasne. 😉 

Pozostałe też mogłyby dać się przyciągnąć... 🤔 

Korci mnie by tego najmniejszego z przodu uszkodzić, ładnie przeprosić i obserwować, może też by ruszył ciut do przodu... ale chyba już za późno na to. 🙄

Do kiedy w ogóle moge im robić fryzjera? Tez do końca 3 tyg flo jak przy sezonach?

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green przy końcu 4tyg wycinam wszystko co mi się nie podoba, włącznie z mniejszymy szczytami. A pozniej to tak co jakiś czas po kilka lisci...Moim zdaniem, automat czy sezon jak juz kwitnie 4tydz to bez różnicy. Chyba że się mylę, są mądrzejsi to mnie poprawia 😉 @Lady Greenjesteś królowa tutaj, od Ciebie mają się uczyć 😃Przecież pierwsza uprawę jak zajebałas to pałka mala 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 u mnie jest inaczej, nie nastawiam się na nic i zazwyczaj jestem pozytywnie zaskoczona. Tak było w sumie przy każdej uprawie, zawsze przy okazji odrywam coś nowego i się czegoś uczę a to ile trafi do słoików to sprawa drugorzędna choć też istotna. 😅😉 Niedosyt by był gdybym musiała sobie dokupywać... ale nie muszę. 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś i jutro jest/będzie 2 tyg jak automaty kwitną. Pousuwać tym z tyłu te niższe boczne szczyty po lewej i prawej czy zostawić? Wychodzą one z łodygi głównej tylko z niższych pięter. 

 

8.jpg

Aha, a temu mini żółkną od dołu liście w dosyć szybkim tempie... dać mu drugą połówkę tabsa czy już za późno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to teraz kolejne glupie pytanie. Kiedy w 100% mozna stwierdzic, ze to juz flow a nie nadal indukcja? Gdy okresla plec? Nidy za specjalnie nie zwracalem na to uwagi ale teraz musze bo mam za gesto i trzeba pozbyc sie czesci zielonego materialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkam  teoretycznie liczy sie kwitnienie od pojawienia się pierwszych preflowerow, ale ja zawsze dla ujednolicenia licze 2 tyg indukcji po przelaczeniu i potem zaczynam liczyć flo. Mniej dokładny sposób, ale nie chce mi sie spuszczać nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...