Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

Druciki w rączki i wyrównujemy szczyty.

Pisałem żeby sezony ciąć. Możesz się nad nimi pastwić. Golić, męczyć, gnieść, łamać i wszystkie rodzaje HST uskuteczniać.

Może podesłać Ci 80x80 na 2 miesiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stałam się potforem przez wielkie F... 🤦‍♀️ ...ale sporo z nich na pewno się jakoś pozbiera... 😅🙄

Wyciągają się... te po lewej potraktowałam ciut łagodniej bo ciut mniejsze były... Tak czy siak wszystkie zaliczą cięcie jeszcze nie raz, na razie jest jak jest. 🤷‍♀️ 

21.jpg

3.jpg

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najs, jak wyciągają się to wyżej troszeczkę daj,  bo po rozłożeniu jeszcze są niżej.

Jeszcze możesz kombinerkami pognieść zmiażdżyć łodygę główną 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam obniżyć ten jeden szczyt który się wybija z tyłu po lewej stronie ale tylko uszkodziłam mu łodygę i prawie oderwałam od łodygi głównej. 🙄 Myślę że będzie żył i teraz pewnie ciut zwolni. 

Automaty mają dziś 5 tygodni, kwitną chyba od 10 dni. Jeden z nich oberwał ciut bardziej przez biotabsa...

A te pazurki na listkach takie powywijane przypomnicie mi proszę od czego są? 

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lady Green napisał:

A te pazurki na listkach takie powywijane przypomnicie mi proszę od czego są? 

od azotu albo za mocnego światła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ogólnie ostatnio słyszałem że jak się przełącza na kwitnienie dajemy max lampę bo roślina ma się przyzwyczaić do uderzenia tak samo ponoć powinniśmy dać PK 

One mogą być od przelania od nadmiaru pierwiastków bądź od lampy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azotu im nie ujmę, światła też zmniejszać nie mam zamiaru, niech się same ogarniają i dostosowują do warunków a jak nie to pójdą do kąta i zajmę się sezonami. 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Lady Green napisał:

Azotu im nie ujmę, światła też zmniejszać nie mam zamiaru, niech się same ogarniają i dostosowują do warunków a jak nie to pójdą do kąta i zajmę się sezonami. 🤷‍♀️

Lady widzę że za mało komplementów ostatnio dostajesz od ' sąsiadów ' czy tam ziomeczków z forum. Coś za dużo agresji w Tobie 😁 a już tak na serio to przyszedłem się przywitać i od razu żegnam, do następnego wpisu. 

Ale żeby nie było. Piękne rośliny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groszku nie wypada mi oceniać czy mało czy nie mało... nie narzekam... 😉 I miło mi że się martwisz o mój komfort psychiczny. 🙂 

Dziękuję, do następnego. 😉 (a o tej agresji też pomyślę... 😅)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...