Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba czerwoną kokardę im zawiążę żeby mi ich nikt czasem nie urzekł... 🙃😂

 

Pytanie z serii głupich. Skoro zaczynają już kwitnąć to moge je już traktować tak jak sezony czy nadal są bardziej podatne na stres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że automaty rządzą się swoimi prawami i nie powinno traktować się ich jako sezony w ogóle. Może ktoś kto więcej wie powie bardziej szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sezony straciły głowy i niektore szczyty, dorzuciłam sobie więc je do wyciskarki podczas robienia soczku i wypiłam. 👍

O niebo lepsze niż jarmuż. 😉

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od czwartku urlop, wczoraj jedna poszła pod kose,.wyszło około 30g, jutro idzie druga pod kose więc fajnie się zapowiada. No i w planach mam zrobić coś podobnego co Ty plus Bhang lassi, takie z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mnich nie jestem pewna ale mąż koleżanki (hindus) chyba kiedyś mnie czymś takim częstował, na pewno mango też tam dodawał bo ono ratowało całość.  🤔 Jeśli o mnie chodzi i moje smaki to nie było to za dobre... ale ja ogólnie jogutów nie lubie i nie jadam. Pochwaliłam go oczywiście ale tylko patrzyłam jak gdzieś wyjdzie żeby to wywalić do zlewu. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automaty dzień 26, takie jakieś rozczochrane mi się dziś wydają... 🤷‍♀️ 

Sezony natomiast ze względu na spore różnice zostały albo z 6 albo z ośmioma szczytami. Potem zdecyduje ktore wylecą. 

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automaty dzień 28, w weekend będzie fryzjer, akurat będzie tydzień od pokazania pierwszych włosków. 

Za dużo się nie zmienia. 

Nie dostały jeszcze drugiego biotabsa, dam im dzisiaj. Serio połówkę?

Dodawać im już jakieś nawozy do wody? Przed wczoraj dostały pierwszy raz bioheaven, tak to leci sama woda.

I jakby pytań było zbyt mało... Dać lampę już na 75% i wyżej? Czy wstrzymać się tydzień aż się ogarną po fryzjerze?

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, lepiej dwa razy po połówce niż raz przedobrzyć, zwłaszcza że jeden był i nie wychodzą niedobory.

Do wody to można dawać na tym etapie tylko bakterie, grzyby lub inne gleboboostery. Jest tabletka co chcesz więcej, tam jest całe npk.

Bio haven to chyba extrakt z yukki i właśnie to taki typowy booster. Więc dobrze myślisz.

Jakie jest teraz ustawienie lampy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to dawaj już 75% i oczywiście o połóweczce nie zapomnij. Wciskaj głęboko to szybciej się wczyta i będzie widać zmiany.

Te sezony to coś ciełaś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck... opisałam się i mi znikło... 

@Wladimir dziś dostaną i połóweczkę i piciu, wczoraj sie nie wyrobiłam, pewnie biedne pustynie tam już mają. 

Sezony straciły głowy i jakieś szczyty w niedziele, zostawiłam im od 6 do 8 szczytów na roślinkę zależnie od wielkości, potem bede decydowac ktore zostają a ktore nie. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, czy źle... ale jakoś tak samo wyszło. 🤷‍♀️

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... no więc trochę zmieniłam zdanie... 😂 Fryzjer był jednak dzisiaj, wyleciały największe wiatrakowe + 1-3 piętra licząc od dołu na każdym szczycie. Lampa zostaje więc na razie na 50%, podniosłam ją też ciut wyżej.

I qrcze jak zobaczyłam te ich najniższe liście... takie ciut zżółkłe... 😅 to dałam im w końcu po całym tym biotabsie... 🙈 Oby były faktycznie głodne. 🙏🙄

...nie to żeby mi się nie chciało ich rozpoławiać... 😎 Ta mini gigabud dostała połóweczkę po raz pierwszy i ostatni, akurat jedna tabletka pokruszona w opakowaniu się trafiła. 😊😅

 

6.jpg

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...