Skocz do zawartości
Boczelli

[1.44m2][600W LED] Tropicana Cookies, Do-Si-Dos, Grandaddy Black i Masscrack x Overkill

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mocna fest ta stara ziemia.Oprocz tych dwóch małych, nie dostaly nawet grama nawozu, a dalej mocno zielone są. Miałem na dniach im zapodać po pierwszym tabsie, ale chyba się wstrzymam albo może dam 0.5? Jak myślicie? 

Do flo tez srednio im się spieszy, coś tam niektóre powoli się zbierają ale nie wszystkie 🤷‍♂️

20241011_192919.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura jest ważna... A nawet bardzo ważna...

Przełączone już z tego co rozumiem, mogłeś przed indukcją i dać więcej po garach w lampie i cisnąć tabsa. Teraz aby azot nie wpłynął negatywnie na jednopienność 🙂 z drugiej strony jak wskoczy temperatura i światło to szybko zwiększą zapotrzebowanie na żarcie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir przy flipie lampa poszla z 25 na 50% czyli ponad 300W, tabsa nie dawalem bo bardzo ciemne były, ziemia mocno nabita była I chyba dalej tego nie przejadły, więc narazie chyba nie będę im dawal tabsa, tylko na dniach podleje orgatrexem z  bactrexem. 

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już pewnie do końca flo się obedziesz bez tabsów. Dawaj temperature bo się powyciagaja jak duża różnica dzień i noc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam osuszacz powinien podbić temperaturę. Nie wiem jakie dokładnie masz warunki. Ale olejaki się sprawdzają dobrze. Sam lecę aktualnie na 25dzien/9-12noc. Miałem wcześniej 18-20dzien/9-12noc i była ogromna różnica. Dorzuciłem hps zamiast led, no i przed zamianą panel LED jakimś cudem padł. Chciałem odłączyć kable, otwieram box a tam ciemno na połowie :( to akurat caluma córce, pracuje na tym samym zasilaczu co hps, więc pewnie te urządzenie pomiędzy zasilaczem hps, a ledami padło... No i problem z serwisem będzie bo to przez słupa kupowane... Dochodzę do wniosku że zbiera mi się masa lamp, które są do naprawy... Magnetyczny hps, dual cmh, 2 panele LED.... Gdzie ja to naprawię?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir nie no ja wiem jak podbic temperature, tylko ze względu na zuzycie prądu wydawało mi się że to się mija z celem. Mam olejaka którego używałem sporadycznie i zdawał egzamin, ale prawie całą poprzednia zime sam osuszacz dawal rade ogrzac i osuszyć uprawe, tylko to było w boxie 0.5m2, a nie jak teraz 1.44m2. Kwestia że osuszacz zużył więcej prądu niz cały namiot w czasie uprawy. No nic bede dziś wieczorem na bazie to coś będę myślał 🙃

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...