Skocz do zawartości
Prepers

Papaya cookies auto

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa chłopaki pomóżcie, chce się więcej nie wkurwiac z warunkami w pokoju, i mieć je pod kontrolą jak to zrobić najtańszym kosztem? Poszedłem już na tym hobby z 5k euro, a rozwijam teraz inne sprawy, i nie chce pójść po taniości w brak funkcjonalności.

Myślę nad najmocniejszym wyciągiem ifresh od mars hydro, i jakimś tanim kilnatyztorze wszystko spałam sam, a jak już mówiłem mam inne wydatki na głowie, też siana nie brakuje, ale chciałbym to spiąć tanio, i dobrze

@moonka Ten wentylator co mi wysłałeś jest w chuj głośny, ale pewnie na bank by dał radę, i zastanowię się nad nim, ale wynajmuje ziomkom pokoje wokol boxa, a nie chce im hałasu robić zbytnio, i nie ze względu na przypał tylko pracują chłopaki ciężko, powiedz mi lepiej co myślisz o Marsie hydro 6 cali i fresh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers mam ten wyciąg od Marsa 6" i tak do 50-60% jest jeszcze ok ale jak dasz więcej to robi się spory szum. Ale u mnie na 0.8m2 chodzi maks na 60% więc jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja na takiego samego boxa z lepsza lampa i drozszym namiotem nawet polowy z tych 5k euro nie wydałem ale spoko 😅

Musisz pobierać skaś zimniejsze powietrze zeby zbic temperature w boxie inaczej nawet najlepszy wyciag nie pomoze, więc jak masz w pomieszczeniu za gorąco to klima obowiązkowo. 

Co do wyciagu to mam obecnie Mars Hydro 4" i złego słowa o nim nie powiem. Teraz sam bede kupowal wyciag do boxa 1.44m2 i właśnie się zastanawiam miedzy Mars Hydro 6" a  AC Infinity T6. Co oznacza to ifresh jeszcze się nie zagłębiałem. Tak czy siak jeden i drugi wyciag ogarnie ci tego boxa spokojnie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers myślę że tak, ale będzie chodził na te 80% powiedzmy. Plus wszystkie otwory wentylacyjne na dole muszą być otwarte bo poskłada namiot do środka od zasysania 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to chodzi o szum to w większości wydaje go szybko przepływające powietrze, a nie sam wentylator. Wiec dobrze miec te tłumiące rury wylotowe, a nie te zwykle srebrne no i zawsze można dolozyc tlumik lub dwa, wtedy będzie dużo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy zamawiam ifresh 6' mars hydro w zestawie z filtrem@Mooshrom Ufam że nie zawiedzie dalej już tylko klimę będę dostawial jak wyciąg nie da rady@Boczelli Połowy rzeczy nie widzisz aż taki głupi nie jestem żeby 200% marży płacić, no chyba że w grow shopie, ale to z racji tego że dla mnie to jak wycieczka do muzeum 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka ten Twój wynalazek to wcale nie taki tani jest. Jak się doliczy rury i porzadny filtr to kosztuje tyle samo co Mars

@Prepers jak podlaczysz to daj znac jak sie sprawuje  bo tez musze za chwilę dokupic

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Boczelli napisał:

Jeżeli to chodzi o szum to w większości wydaje go szybko przepływające powietrze, a nie sam wentylator. Wiec dobrze miec te tłumiące rury wylotowe, a nie te zwykle srebrne no i zawsze można dolozyc tlumik lub dwa, wtedy będzie dużo lepiej

Dadzą radę chłopaki, podobno w brzuchu matki też jest szum, ale tornada zaraz im tam też nie chce zrobić xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będziesz zadowolony. Tym bardziej że filtr musi chodzić cały czas non stop. Nie wiem jaką wersję zamówisz ale ja mam możliwość podglądu temperatury i wilgotności a jak trzeba to z telefonu mogę zmienić prędkość obrotową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Dam ci znać napewno, chyba po to jest te forum. Definitywnie biorę Marsa hydro w najlepszej opcji z filtrem, do tego mam starter pack od biotabs, i cała resztę co pisałeś, tylko zastanawia mnie, i ziomka z grow shopu po co ta sól spoza seta biotabs, albo calmag? Silicium flesh przypadkiem tego niema? Tylko od soli się wstrzymałem wytłumacz o co z nią chodzi, to dokupie, i jak możesz rzuć jakiś schemat którym byś się kierował pod automaty, pójdę schematem i będę reagował na to co rośliny chcą, a starter pack wziąłem, bo niewiem czy na chemię od advedanced nutriens na próbę się potem nie przerzucić, a jak coś zabraknie dokupie mam grow shop 6 dni w tyg czynne 😉

4 minuty temu, Boczelli napisał:

@Prepers a jaki wyciag masz teraz wgl że zmieniasz?

Niewiem jebać 380m3 noname można powiedzieć, doradzał mi ziomuś co sam wszystko złożył od podstaw, pewnie ile mocy ma jego nawet nie zmierzył, u niego to jak u elektromechanika wszędzie kable zwisają, panele sterowania, i sprzęt składany z wielu 😂 Gość ma lepszą wizję na boxa, jak na rośliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers z soli epsom robi sie opryski przeciw niedoborom Magnezu, w CalMagu tez masz Wapn i Magnez ale ten drugi w mniejszym stężeniu niz w soli epsom. Nie musisz jej kupowac, mozesz dalej używać calmagu. 

Sam starter pack starcza chyba tylko na 3-4rosliny, dlatego pisalem Ci zebys wzial wieksze opakowania jak chcesz wiecej roślin. 

Stasuj to tak jak w instrukcji która ci wklejałem tutaj wczesniej, nie ma co kombinowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Myślisz że cal mag raz w tyg w większej dawce da radę? W planie mam nawożenie raz w tyg na kwitnieniu, ale niewiem jak to ugryźć jeszcze za bardzo, w dni robocze chce lać samą wodę, i dlatego zdecydowałem się na tabsy, bo jak jaranie będzie dobre, to odpalam autopoty, i sezony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Ja nigdy nie planuje dokładnie, ale zawsze lecę według schematu, i reaguje poprostu, biotabsy jeszcze niewiem jak ugryźć, jak wszystko dobrze, i sprawnie pójdzie to zostanę z nimi na dłużej. 

A herbatka od biotabs napowietrzasz ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no to na około 5tyg kasz gotowy schemat w tej instrukcji że zdjęcia. Herbatke napowietrzam zwykla pompka z Aliexpres za 5e, jak bedziesz kupowal to bierz taka na 2 wezyki albo więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...