Skocz do zawartości
Prepers

Papaya cookies auto

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkich, startuje około poniedziałku z papaya cookies auto od fast buda.

Co do nawozów potrzebuje pomocy w zakupie, chciałbym tym razem spróbować bio tabs, czy jest ktoś chętny mi pomóc w zakupie zestawu? Potrzebuje na 10 roślin

Lampa 480w lumatek Zeus pro

Namiot 1.44m2

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Startex

Silicum Flash

Bactrex

Mycotrex

Tabsy 20szt

Orgatrex

Bio pk 5-8

Herbatka PK

Boomboom spray

Sol Espom/calmag

Bierzesz wszystko najlepiej te wieksze opakowania bo się bardziej opłaca, a i tak na 10roslin te mniejsze starterpacki nie wystarcza. Przygotowujesz ziemie według instrukcji i tyle.

 

consumers-pools-small-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się sadzic w jednym namiocie np. co 7 dni? W sensie jak ostatnia bedzie miała 1 dzień, to pierwsza 6 tydzień? Czy światło będzie za mocne? Da się to jakoś pogodzić w jednym boxie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ale jest🙃 jak juz jechac na organice to od poczatku do konca lacznie z dedykowana ziemia😂wziolem to sobie do serca i stad moje pomysly na wlasne mieszanki ziemi🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka biotabs jest stworzony z myślą o ziemi typu lightmix, gdyby wziac ziemie typowo organiczna byłaby za mocna. Oczywiście można i nawet lepiej robic na organice od a do z, ale wtedy już trzeba robić inaczej niż w instrukcji producenta która dalem wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka @Boczelli Mam profesjonalny grow shop każdy z pracowników ma swoje uprawy, a szef im każe testować każde nawozy, a trawę mogę spróbować na miejscu za darmo przy zakupie setu nawozów, i polecali mi ziemię Terra profesional plus, ale wziąłem biobizz light mix 

Potrzebuje nowy wentylator wyciągający z termostatem i filtrem na namiot 1.44x1.44x200 co polecacie do 350e? W grow shopie polecają seta firmy rhino i termostat dokupić, ale koszta ogromne tyle że chyba 1200m3

IMG_20240830_132437.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers w terra professional plus to juz nie są śladowe ilości nawozów mineralnych tylko jest ich tam najebane na miesiac wega na samej ziemi 😅 dobrzy zawodnicy w tym growshopie musza siedziec jak takie coś polecają do uprawy organicznej haha 🤣

Tak serio to pamiętaj że oni będą polecać to na czym maja najwieksza marże albo co im slabo schodzi. 

Za 350e spokojnie kupisz wyciag z wbudowanym termostatem np. Z AC Infinity, Mars Hydro, Spider Farmer, Vents czy Prima Klima do wyboru do koloru i nie potrzebujesz w tym boxie az 1200m3.

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Ja wiem że to dużo 1200m3, ale nie chce się zawieść, zastanawiam się nad Marsem hydro 6 cali z wbudowanym termostatem, ale boje się że na 8m2 może nie wyrobić 

W sensie grzeje się cały pokój, a niewiem czy jak z boxa na dwór wypompuje najmocniejszym mars hydro czy nie będzie za wysoka temperatura. Co do ludzi z grow shopu mają zdjęcia, i próbki nie sądzę że rośliny mają lepsze, ale pod sezony napewno da się Terra profesional plus, z bio tabs łączyć, a mnie nie tylko zakupy łączą z tymi ludźmi, i na tyle że im wyszło to im ufam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers pewnie ze mozna, wszystko można tylko czy to ma sens to inna kwestia.

To ten wyciag chcesz do boxa czy do pokoju? Jak masz za ciepło to klima, chociaz zaraz zima to chyba problem się rozwiąże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers co do wyciagu to ja w dalszym c8agu polecam wynalazek z amazon o nazwie Brogachy. 150mm robi robote. U mnie ustawilem max 6 stopien z 10 bo na 7 juz zassal znacznie scianki do srodka a ja 10 namiot na bank by mi sie poskladal. Mimo, ze to jakis noname to naprawde ma moc. Na stronie podaja niby okolice 700m3 a ile ma w rzeczywistosci tego nie wiem. A jak Ci malo to maja jeszcze 200mm i 1400m3 za 200€😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka interesuje mnie zestaw z filtrem, jak zapodasz link chętnie sprawdzę, bo ja to niemam czasu się wsyrac dobrze, a i tak sobie dokładam.

@moonka @Boczelli co myślicie o Marsie hydro 6 cali i fresh z termostatem da to radę ciepło wypompować? Bo mnie chuj znowu strzeli jak nie będę mógł sobie ustawić tak jak ja chcę, tylko walkę będę musiał toczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...