Skocz do zawartości
kuzma

Automaty Ak47 i Blueberry Ledam 60W

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, moja pierwsza przygoda. Box 45x45. Dziś wsadzone do ziemi i spryskane wodą. Czekam na rozwój sytuacji. Ziemia gotowe podłoże do kwiatów doniczkowych firmy westland. Nawóz mam zamówiony BIOBIZZ Outdoor Trypack. Liczę na waszą pomoc na dalszym etapie. 

IMG_20240818_195140623.jpg

IMG_20240818_200514284.jpg

Edytowane przez kuzma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo kurcze nie wiedziałem, nie będę już kombinował, jest to mój pierwszy raz i ogólnie traktuje to jako naukę, a następnym razem już mądrzejszy będę działał jak trzeba. Dzięki za sugestię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol Mam 😅. Czyli teraz nałożyć folie zrobić dziurki i spryskać jak już wcześniej spryskałem ziemię? Później spryskiwać tą folie  tylko tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kuzma Ja ściągałem folię i pryskałem ziemię i trochę na folię od spodu ale tu nie ma co robić filozofii ma być wilgotno i ciepło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blueberry już wychodzi, od razu wstawiać do boxa czy ściągnąć folie i dać jej trochę urosnąć?

IMG_20240821_121700137_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko pilnuj bo taka siewka i z 10cm potrafi w noc urosnąć.

Nie ma tam błota? Bo takie mam wrażenie...

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...