Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli Siemka co dziwne Gorilla miała chwilowy nalot na te liście ale dawałem nawozy calmag i się zatrzymało 🙈 czekam na resztę bo trichomy jescze nie mówią nic i daje fotkę po chwilowej przerwie 

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ok dzięki za radę 🤝

@Boczelli chyba będzie git ciężko podejść a nie chce już wyciągać jak jedna wyjedzie to będzie lepiej mam lekcje na następną uprawę 

image.jpg

No i bez strat się nie obeszło od największego się jeden płat urwał 2g mokrego 😂 

b8280791-6eb7-41eb-a5d7-54d0f20bab73.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj bardzo ładny Topek. Piękny kolor na pewno się nie zmarnuje 🤣. W środku jak wytniesz to będzie lepsza cyrkulacja powietrza i nie będzie zbierała się tam wilgoć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom a w krzaku tak tylko już w tym projekcie ciężko bo tragicznie się je wyciąga z namiotu i dodatkowo ryzykuje połamanymi gałęziami dlatego staram sie tego już nie dotykać następny planuje mniejsze doniczki lst + topping i będę miał piękny dostęp do wszystkiego 😌 a już zerwany był jeden top na próbę to moja mówiła że klepie fest 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak robiłem poprzednie uprawy. Jak wiedziałem że za 2 tyg ścinka to już kielkowalem kolejne i była podmiana 😅 ale chce trochę od tego odpocząć bo do palenia mam wystarczająco ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...