Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli przyjacielu powiedz mi czy mogę suszyć  w pokoju temp 21 wilgotność 50 ? Bo słyszałem że mają mieć ciemno tylko nie mam zbytnio takiego miejsca i nie wiem jak temu zaradzić i co im szkodzi słońce żarówka światło z zewnątrz czy co 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow nie powinny bez wystawione na bezposrednie promienie sloneczne tak samo jak ususzony juz temat. Ja susze w siatce na poddaszu. Wieszam to w miejscu, ktore slonce omija i jest lekki przewiew powietrza

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka znaczy temperaturę trzymam w domu do 21 stopni żeby też box miał lżej moja zamarza ale są rzeczy ważne i ważniejsze 😂😂😂 czyli przy boxie w pokoju będzie ok ? Słońce w salonie jest tylko pod wieczór to zawsze mogę zasłony zasłaniać 😁

@moonka i właśnie ta siatka jak działa ? Pierw trymujesz całość na gotowo i do siaty ? Bo myślałem czy też nie zamówić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow na poddaszu mam srednio okolo 22stopnie i rozna wilgotnosc ale podczas suszenia staram sie trzymac w okolicy 60%. Siatka sprawdza sie elegancko ale ten nie mam porownania z innymi gadzetami. Minus to plaskotopie😂 topy ugniataja sie jak leza i za plaskie od spodu. Obracam je ale wtedy robia sie "kwadratowe"😂 mi to nie przeszkadza bo i tak idzie w sloik a pozniej w pluco ale sa ludzie i ludziska... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no wilgotność teraz w pokoju jest spoko bo 50% tylko myślę właśnie czy taką siatkę walić czy do sufitu przyczepić całość 😂 czyli światło telewizora i jakiś pierdolnikow nie przeszkadza ?  To tylko żarówki lampy słońce wpływa na to tak ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow z tego co wiem przeszkadza tylko swiatlo sloneczne a wlasciwie chyba samo uv. Jesli nie przeszkadza Ci smrod pod nosem to mozesz tak suszyc. Ja czasami czuje na dole jak wali z poddasza i nie wyobrazam sobie mieszkac obok schnacego tematu😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...