Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka dzięki ogólnie chyba to wszystko od niedoboru magnezu i wapnia wysuszyło bo dolne liście padają co na to wskazuje ale ja ostatnio lałem po 2ml ile ona potrzebuje ? Przecież w okresie kwitnienia chyba aż jej tyle nie potrzeba myślę że na następny projekt będę dawał opryskiem bo skuteczniejsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, moonka napisał:

@PogromcaBaobabow to co podaje producent mozna traktowac z duzym przymruzeniem oka🙂 zazwyczaj trzeba do tego dodac ze 3-4 tygodnie

Dokładnie.

@PogromcaBaobabow ja to mam wrażenie że te biobizzy bardzo rozwodnione sa. Ja w którymś z poprzednich grow dawalem topmaxa po 50ml/l i więcej bo chcialem zużyć co mi zostało, a na roślinach to nie robiło wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli może ten top nie ma tak dużo wartości żeby roślinie zaszkodzić cholera wie ja już nie wiem ile podawać bo to jest dramat jak tak oglądałem teraz ten krzak to wygląda jak cal i mag … a dawalem co podlanie na początku po 1ml ostatnio po 2ml ja nie rozumiem już nic 

Ale jeden bardzo zadowolony z pogody 😍😍😍 

IMG_3242.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PogromcaBaobabow napisał:

@WymiataczMega a Bloom ?  I ile tego calmagu lać ? 

Ile dajesz bloom? Calmag na kwitnieniu ograniczaj!

Teraz, PogromcaBaobabow napisał:

@WymiataczMega i do tego co trzeba jescze dokupić ? 

Miałem do tego pakiet biobizz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega a może ja za mało dawałem calmagu dostały niedobory a ze teraz już dawać nie można to im brakuje mogłem robić oprysk A nie w ziemię ładować 

@WymiataczMega 3 tyg przed ścinka sama woda ? 😳 to według tego lemonade chyba powinienem lać samą wodą 

@WymiataczMega calmag co podlanie ? Ile ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wgl nie uzywam calmagu. Robie 2-3 opryski solą epsom pod koniec wega I zazwyczaj starcza. 

Teraz użyłem calmagu pierwszy raz od dawna bo jedna roslina wywalała niedobory wapnia i po 2 opryskach calmagiem z plagronu ogarnęła się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...