Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli z gorylem się dzieje to samo 🙈 dostały nawóz a wczoraj sama woda z calmag ale mniejsza ilośc teraz już nie będę chyba więcej calmagu dawał ogólnie lemonade już prawie gotowa pozwoliłem sobie wyciąć najmniejszego topka i moja prawie zmiotło z planszy 😂 ogólnie dobre w smaku w jakości więc raczej będzie ok boję się że goryl nie zdąży dojść nim padną i wszystkie liście i lemonade z prawej strony z tyłu też jakoś opóźniona jest od pozostałych 

IMG_3235.jpeg

IMG_3234.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBBW tutaj to jest już taki burdel ze sam nie wiem co się dzieje xD ja bym bardziej obstawiał przesuszenie i przenawożenie. Miałem kiedyś mozaikę to inaczej wyglądała i nie rozwinęła się aż tak.

@PogromcaBaobabow ja bym już im nic nie dawał, lał sama wode i czekał do scinki. Dużo im nie zostało, spokojnie przeżyją, nic ci nie padnie jak będziesz podlewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nie ma szans palę elektryki i przy boksie raczej niewiele 

@Boczelli jak goryl dostał grow to trochę liście złapało trochę zieleni ale to przebawozenie by tyle trwało ? Przecież 6x sama woda wleciała i nic się nie poprawiało a tylko pogarszało a może za mało mają ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś coś podobnego przytrafiło i do dzisiaj nie wiem co to było.

I to nie od dymu tylko od macania jest ta mozaika.... ale jak elektryki to ten trop można raczej odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli właśnie to mnie najbardziej boli że na przyszłość nawet nie będę wiedział bo ciężko to gówno zweryfikować a przesuszone też nie są nie ma szans bo podlewam jak ziemia jest minimalnie wilgotna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to biobizz taki zły ? @Lady Green Moja wczoraj paliła i twierdziła że w smaku i mocy lepsze niż to co „dostaje w prezencie” 😂😂😂 już sam nie wiem zobaczymy co z tego będzie 

@Boczelli a czym dezynfekcję zrobić ? Profilaktycznie zrobię na następną uprawę bo może to jakieś gowno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, WymiataczMega napisał:

Wirus mozaiki tytoniowej nie ma nic wspólnego z paleniem fajek🤦

Ale z macaniem fajek czy tytoniu już tak...

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...