Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@PogromcaBaobabow podobne kropki miałem jak za mało nawozów lałem, i brakowało PK, i cal mag. Przestań się srac tak, jeszcze niema takiej tragedii moim zdaniem.

Masz czym pH ziemi zmierzyć? 

Screenshot_2024-09-03-09-09-20-338_com.android.chrome.jpg

Zmierz ec wypływającej wody, i pH ziemi jak tak na to patrzę, to coraz bardziej przekonany jestem że ja zblokowales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega ciezko mi rozpoznac czy to to samo jak jest tyle deficytow na tych lisciach to ja juz nie wiem mialy niedobor wapnia to co ile podlewac tym calmagiem ?? moze zablokowalem bo co podlanie dawalem calmagu ... to jutro moge dac nawozy na kazda moze dam bez calmagu i wedlug tabeli ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Bez paniki, zaraz koniec grow masz. Normalnie dociągniesz to do końca nic ci nie padnie. Zmierz jeszcze raz ph I ec wypływu jak będziesz podlewal sama woda kolejny raz i myślę że potem będzie można im ladowac dalej bloom i topmax bez calmagu już.

Nie przesuszyles ich przypadkiem ostatnio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli w jakim sensie przesuszyles ?? no maja te 40-55 % wilgotnosci ale nie ukrywam czasami jest po 24 stopnie a czasem po 30 w tych uposledzonych doniczkach tez ciezko mierzyc to ph i ec nowe juz przyszly wiec na nastepny projekt juz bedzie ideolo 🙂 czyli jeszcze raz sama woda podlac bez niczego ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow no ziemi czy nie przesuszyles za bardzo miedzy podlaniami.

Tak podlej je jeszcze raz sama woda i zmierz wtedy to ph I ec i daj znać to będziemy myśleć co dalej. 

I dobrze by było zobaczyć każda z osobna jak wygląda w całości i zbliżenie na listki to ustalimy im indywidualne karmienie

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow

U wszystkich wyglada że brakuje im fosforu I troche jakby wapnia, ale to z

sie wyklucza bo dostają calmag.

Ale wyglada to tez troche jakby grasował tam wciorniastek...

Nie widziałeś w boxie żadnych robaczkow? Albo jakiś srebrnych/białych śladów na lisciach? 

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no właśnie liście były ładne one tak nagle zaczęły po dupie dostawać robaczków też napewno nie było żadnych takich rzeczy pilnuje 

@Boczelli a mogłem niedokładnie zdezynfekować po poprzedniej uprawie gdzie był grzyb ? Chociaż myślę że chyba wcześniej by wyskoczył ale mogę się mylić już nie mam pojęcia od 5 podlan nie dostają nawozu więc może przez niedobory tak się dzieje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...